caner erkin - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

caner erkin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Caner Erkin

Resmi sitedeki sarıkırmızımedyaya baksanıza bayan basket takımına yapılmış transfer gibi duruyor.Biraz düzeltse bari saçını başını.

Size ne yahu adamın saçından başından.Manken olarak mı transfer ettik Caner'i?Adam topunu oynasın yeter.

herkesin bir değer yargısı vardır. Senin için bu tür şeylerin önemi olmayabilir ama benim için var.İçimden geçeni ifade ettim sadece.Bu da benim doğal hakkımdır.Zaten başka yapacak birşey yok, futbolunu izlemekten başka.

Cevap: #88 Caner Erkin

Uzun zamandır uğraşılıyordu bu transfer için,canerin daha önce bir tv programına "ben fenerliyim" demeside ayrı bir konu başlığı elbette.

Hayırlısı olsun diyelim umarım bize faydalı olacak bir transfer olur ve nerede olduğunu bilerek futbolunu oynar profosyonelce..

Arkadaslar

1 yilligina kiralandi satin alma opsiyonuyla.

satin almak icin ne kadar bonservis ødeyecegiz sene sonunda bilen varmi?

Galatasray gerçekten çok iyi bir transferr yaptı. Hem sol bek oynar hem de Ayhan'ın yerinde faydalanabiliriz.

pozisyon alma becerisi en onemli ozellik o bolge icin, nedir nasildir bilmiyorum acikcasi kanatta oynayipda o ozelligiyle one cikan cok fazla isim aklima gelmiyor futbol tarihinde.. Ayhan'in yerine bir nebze ama yine duzgun pozisyon alabilip alamadigini gormek lazim.

Topal bile cok aksadi bu konuda Ankaraspor macinda.

Bende fazla izlemediğim için bu konuda bişey diyemiycem ama yardımcı olması açısından okudum bi yazıyı paylaşıyım sizlerlerle; ''Efsane U-17 takımından geleceğin müthiş dörtlüsü olarak adlandırılan arda-aydın-nuri-caner'den şu an üçü Galatasaray'da ve son takıma katılan isim caner'in manisada ve U-17 kadrosundaki en önemli özelliği olarak pozisyon alma bilgi ve becerisi göze çarpıyordu bu da ona takımda yer bulması için önemli bir artı sağlayacaktır...''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt