Caner Erkin'in Eşi Ayı Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin'in Eşi Ayı Oldu

[attachment=7015:ayı.jpg]

Caner'in eşi ayı kürküyle görüntülenmiş.

[attachment=7016:asena-erkin-040527FE.jpg]

Caner'in de işi zor. Evde ayı, iş yerinde ayı. Yakında tef çalmaya başlayacak adam :)

[attachment=7017:vol.jpg]

Ekli dosyalar

• ayı.jpg
    ayı.jpg
    105.8 KB · Görüntüleme: 536
  • asena-erkin-040527FE.jpg
    asena-erkin-040527FE.jpg
    105.8 KB · Görüntüleme: 524
  • vol.jpg
    vol.jpg
    8.1 KB · Görüntüleme: 596
Edepsizlik. Kusura bakmasin kimse ama senin yaptigin adamlikmi? Sen adammisin? Su actigin konuya bak.

Allahtan korkun olsun biraz. Ayi olduysa oldu, ne dalga geciyosun? Hepimizin kiz kardesi annesi sevgilisi kiz arkadasi esi var bu yaptigin allah katinda da büyük günah ve resmen ahlaksizliktir. Hicmi aile terbiyesi görmedin? Hicmi saygin durusun adamligin yok be senin?

Galatasarayliliga yakismaz. Seni kiniyorum. Herkesten özür dilerim ama bu arkadasin yaptigi resmen ahlaksizlik ve ayip.

Edepsizlik. Kusura bakmasin kimse ama senin yaptigin adamlikmi? Sen adammisin? Su actigin konuya bak.

Allahtan korkun olsun biraz. Ayi olduysa oldu, ne dalga geciyosun? Hepimizin kiz kardesi annesi sevgilisi kiz arkadasi esi var bu yaptigin allah katinda da büyük günah ve resmen ahlaksizliktir. Hicmi aile terbiyesi görmedin? Hicmi saygin durusun adamligin yok be senin?

Galatasarayliliga yakismaz. Seni kiniyorum. Herkesten özür dilerim ama bu arkadasin yaptigi resmen ahlaksizlik ve ayip.

Kus

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Haberle ilgili bir sıkıntı görmüyorum, özellikle bugün birçok haber sitesinde mevcuttu, ancak o boynuz meselesini yeni okudum. Bencede en azından bu kısım editlenmeli. Bize yakışmamış.

Emrah Oktay'a yakışmayan bir konu bence.

Bu tür şeylerde büyük konuşmak, dalga geçmek iyi sonuçlar vermez. Allah korusun.

Bizi ilgilendirmez kimsenin özel hayatı, boşverin.

olm neyle dalga geçmeyelim kürk giymiş de o eleştiriliyor desen uzatmayalım falan diyebiliriz de ayı kafası falan var nedir o öyle :D

O camiayla ilgili her türlü makara yapmak mübahtır. Takmayın kafaya. Gün geçmiyor ki yeni bir skandal patlamasın..

Üst Alt