Caner Erkin'in Eşi Ayı Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin'in Eşi Ayı Oldu

Marjinal olacağım, milletin dikkatini çekeceğim diye karı-koca büyük çaba içerisindeler. Kendilerini böyle ifade ediyorlar. Tamam tek düze benimsediğin hayat görüşü doğrultusunda hareket edersin ama her seferinde de farklı farklı komik kostümlerle(kıyafet değil) ortalıkta dolaşırsan bu senin kendini ifade etme biçimini değil, amele olduğunu gösterir.

normal_kutup_yaz.jpg

Zeka seviyen o kadar yüksekki, insanların zekalarını Fenerbahçeli Galatasaraylı olarak kıyaslıyorsun :) zekan çok güzelmiş kardeş iyi günlerde kullan.

Yok istersen Osasunalı ol hiç farketmez . Üyesi olduğun Fener taraftarını tüm dünya biliyor .Gelip burada şike yok demenden belli :D Antuyla karıştırdın galiba çünkü orada da konu açıp birbirinize soruyorsunuz ''Biz şike yaptık mı?'' Gelen cevap ''Hayır. '' Bakın yapmamışız tarzı cümleler dönüyor . Burası seni aşar, bence zorlama .

Yok istersen Osasunalı ol hiç farketmez . Üyesi olduğun Fener taraftarını tüm dünya biliyor .Gelip burada şike yok demenden belli :D Antuyla karıştırdın galiba çünkü orada da konu açıp birbirinize soruyorsunuz ''Biz şike yaptık mı?'' Gelen cevap ''Hayır. '' Bakın yapmamışız tarzı cümleler dönüyor . Burası seni aşar, bence zorlama .

Sana bi sır vereyim kardeş.her konuştuğun Fenerli antuya girmiyor, o konuları okumuyor ;)

Burası benim zekamı fazlasıyla aştı zaten.Ulaşamıyorum artık.

Rahmetli Selçuk YULA; fenerin fener, adamın adam olduğu zamanlarda benzer bir olay için kahrından futbolu bırakıp senelerce sokağa çıkmamıştı.:dejection:

Hem yönetim, hem taraftar, hemde futbolcu olarak Nereden nereye . Bildiğin Yozlaşma Emareleri.:sopa:

olm ne dramatize ettiniz mevzu Caner de değil, Fener, Galatasray da değil..ayı kostümü giymiş bir kadın komiktir gülünür ve geçilir bu kadar analiz yapacak bir durum yok :D

Renktaş yanlış anlama ama arkadaş FB taraftarı olduğunu belirttiği için böyle yüklenmek pek doğru değil.

GS'li gibi gözüküp alttan alta konuları trolleyen elemanlar gibi değil en azından kendi fikrini belirtmiş, hemen antucu vs. diye damgalamak hoş olmuyor. Benimki sadece öneri tabi senin bileceğin iş sonuçta dediğim gibi yanlış anlaşılmasın..

Sana bi sır vereyim kardeş.her konuştuğun Fenerli antuya girmiyor, o konuları okumuyor ;)

Burası benim zekamı fazlasıyla aştı zaten.Ulaşamıyorum artık.

Antuya girip girmemen önemli değil ki onun rakibi 12 numara daha komik ve sonuçta bunlar Fenerbahçe yönetimi tarafından desteklenen siteler yani resmi taraftar siteleriniz. Ve ister sevin , ister sevmeyin sizi de temsil ediyorlar. Yani anladığım kadarıyla sen hiçbirine girmiyorsun ve Galatasaray taraftar forumlarında takılıyorsun buna da saygı duyarım Ben de olsam o sitelerden utanırdım .

Tamam antu kafasıyla alakam yok diyorsun .Tek soru soracağım. Şike yaptınız mı?

Renktaş yanlış anlama ama arkadaş FB taraftarı olduğunu belirttiği için böyle yüklenmek pek doğru değil.

GS'li gibi gözüküp alttan alta konuları trolleyen elemanlar gibi değil en azından kendi fikrini belirtmiş, hemen antucu vs. diye damgalamak hoş olmuyor. Benimki sadece öneri tabi senin bileceğin iş sonuçta dediğim gibi yanlış anlaşılmasın..

Galatasaray forumuna girip zekanızı gösteren bir konu olmuş diyor Can ne yapayım layklayım mı :)

Üst Alt