Canlı Hayvan İhracatı Sıfırlandı: İthalatta %4581'lik Artış - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Tamer Tuna bir keresinde bir Uskudar - Besiktas motoruna binmistim gecen yaz olmasi gerek ama zaman konusunda yaniliyor da olabilirim, galiba siz ve bir arkadasiniz yolculuk yapiyordunuz, hatta galiba Muharrem Hilmi Senalp hakkinda konusuyordunuz ama tabii o zaman bu kadar forumda yazmadigimdan sormaya curret edememistim

Dogru olabilir mi bu gozlem :D

Bir insan hayati boyunca 200-300 tavuk, 40-50 koyun, 5-10 inek ve manda buyuk bas hayvan yiyodur. yarisinida cope atar veya tabaginda birakir.
Sonra sivri sinek senden kucucuk bir kan almak istese hic acimadan saaaakkk diye patlatirsin ona. birak icsin yahu. sen yerken iyi.

@Tamer Tuna bir keresinde bir Uskudar - Besiktas motoruna binmistim gecen yaz olmasi gerek ama zaman konusunda yaniliyor da olabilirim, galiba siz ve bir arkadasiniz yolculuk yapiyordunuz, hatta galiba Muharrem Hilmi Senalp hakkinda konusuyordunuz ama tabii o zaman bu kadar forumda yazmadigimdan sormaya curret edememistim

Dogru olabilir mi bu gozlem :D
Onu sivastaki versiyona sormak lazım sanki ;D

Bu arada manşet atıp cevap bekleme boşuna.. Telefonlar halen kesik...:asd:

Bir insan hayati boyunca 200-300 tavuk, 40-50 koyun, 5-10 inek ve manda buyuk bas hayvan yiyodur. yarisinida cope atar veya tabaginda birakir.
Sonra sivri sinek senden kucucuk bir kan almak istese hic acimadan saaaakkk diye patlatirsin ona. birak icsin yahu. sen yerken iyi.
ersincan sivri örneğinden yola çıkıp biyerlere götücem seni; gönül koyacaksın durup dururken....:asd:
Kendi ağzınla kendini ateşe şeyetme derim emmoğlun olarak.:hat:

Şaka bir yana bir arkadaşım öyle demişti gerçekten.
Gece uyurken kimisi sivri var diye uykusundan ediyo kedisini; bırak alsın gitsin yaw, toplu iğne kadar kan derdine düşüp te uykumdan olamam valla demişti..:LOL::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Mantigina sicayim

Tavuk - koyun - inek biz yemesek dogada barinamayacak hayvanlar, nesillerinin devami icin yememize ihtiyac duyuyorlar

Kaldi ki bu hayvanlar olmemek icin direnirler oleceklerini bilseler/anlasalar

Ersin eskiden de böyleymiş zaten.
İstikrar budur mu desem; yoksa halen bıraktığımız yerde duruyo mu desem bilemedim.;D
Bundan Sonra Koluma Konan Sivrisineklere Gönüllü Kan Bağışı Yapacağım

7W7Xj5.gif

Üst Alt