Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım"

Cevap: Carlos:Fener'in Türkiye Haricinde Bir Tarihi Yoktu,Dünyayı Kandırmaya Devam Ed

herkes makara kukara yaparken, buradaki en 'can alıcı' noktayı görmemiş, es geçmiş.

sarı-mavi spor medyası tarafından kamuoyuna deliler gibi pompalanan ve bizim taraftarımızın da % 99,99'unun yediği "FENERBAHÇE ZENGİN KULÜP, DELİ GİBİ PARA VAR; GALATASARAY FAKİR" martavalına inen en büyük darbedir bu açıklama!

evet martavaldır, palavradır, yalandır. yıllar yılı bunu en başta Galatasaray'lı dostlarıma anlatmaya çalıştım; ama anlatamadım. en başta kendi taraftarımız olmak üzere herkesin yediği bu büyük yalanın gerçek olmadığını izah etmeye çalıştım ama başaramadım.

bundan 4 sene evvel hasta fenerli bir arkadaşımın FB kulübüne yapmış olduğu bir işin bedeli olan 400 (dörtyüz) liranın tam 4 ay sonra ödenebildiğini söylediğimde herkes benimle dalga geçiyordu. demek ki insanların bazı gerçekleri anlayabilmesi için, o gerçekleri söyleyenin adının Roberto Carlos olması gerekiyor.

yıllar yılı fener futbolcularını paraya boğdu - Galatasaray öpücükle oynattı di mi? Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın Darphanesi'nden FB kulübüne yeraltı para nakil hatları döşenmiş gibi bakıyordu millet olaya. umarım şimdi jeton az da olsa düşer ve kafalara dank eder!

...

İyi bir noktaya parmak basmışsın fenerbahçenin parasal ve marka anlamında gerilediğini gün gibi ortadadır.

Cevap: Carlos:Fener'in Türkiye Haricinde Bir Tarihi Yoktu,Dünyayı Kandırmaya Devam Ed

Hakan Şükür'de yazın salladı yorumlarıyla,Hasan Sas'da Hakan Ünsal'ı bu klasmana sokmyorum zaten. Ama bizde yasadık bunları inkar edilemez bir gerçek.

Ben yaşadık diye saymıyorum dahi. Hakan Ünsal ve Hasan Şaş yemek yedikleri tasa tükürdüler resmen. O adamların efsane olma yetisi, karakteri yok. Hakan Şükür salladı diyorsun misal. Ben de söyledim yaptıklarını ama unutma ki Hakan Şükür bizi savunmuştur. Ezdirmemiştir. Kendi gözüyle gördükleri noktaları eleştirmiştir. Yanlışları söylemiştir. Ki çoğu bizim de gördüğümüz şeyler. Göremediklerimizi de söylemiştir. Fenerbahçe yenilgisinden sonra Trt'de çokta güzel konuşmuştur. Keşke hepsi Hakan Şükür kadar az da olsa savunabilse. Bence bizim yaşadıklarımız diye nitelendirdiklerin tamamen önemsiz şeyler. Kaale bile almıyorum açıkçası.

Emre transferi konuşulurken o dönemde takım içinde başka fenerliler, beşiktaşlılar olduğu da söylendi. Acaba diyorum Hakan Ünsal da mı o fenerlilerden biri?

bilmiyorum ama Ercan Saatci'yle beraber calisan herkes fenerlidir benim gözümün önünde

Ben yaşadık diye saymıyorum dahi. Hakan Ünsal ve Hasan Şaş yemek yedikleri tasa tükürdüler resmen. O adamların efsane olma yetisi, karakteri yok. Hakan Şükür salladı diyorsun misal. Ben de söyledim yaptıklarını ama unutma ki Hakan Şükür bizi savunmuştur. Ezdirmemiştir. Kendi gözüyle gördükleri noktaları eleştirmiştir. Yanlışları söylemiştir. Ki çoğu bizim de gördüğümüz şeyler. Göremediklerimizi de söylemiştir. Fenerbahçe yenilgisinden sonra Trt'de çokta güzel konuşmuştur. Keşke hepsi Hakan Şükür kadar az da olsa savunabilse. Bence bizim yaşadıklarımız diye nitelendirdiklerin tamamen önemsiz şeyler. Kaale bile almıyorum açıkçası.

Hakan Ş. Hasanı ayıralım özellikle Hasanı ben art niyetli olduğunu düşünmüyorum adı üstünde küçük hakan çiban başı

Tamam Murat bu konuda fazla uzatmıyım sonucta konumuz Carlos'un dedikleri:)

Ben daha öncede dediğim gibi

Hagi: "Galatasaray is my second home after romania"

Carlos:Fener'in Türkiye Haricinde Bir Tarihi Yoktu,Dünyayı Kandırmaya Devam Edemezdim

Nazar değdirmeyim de bu başlığa henüz hiç bir fenerli uğramadı. Sitede bir iyileşme görüyorum :D

Ya herkesi suçlayın da Hasan a laf eden yeminle çarpılır.. Taraftar olarak siz bu adama neler yapmadınız şimdide Hasan ı suçluyosunuz.. Hasan kraldır bir numaralı Galatasaray lıdır. Ne dese haklıdır benim için..

herkes makara kukara yaparken, buradaki en 'can alıcı' noktayı görmemiş, es geçmiş.

sarı-mavi spor medyası tarafından kamuoyuna deliler gibi pompalanan ve bizim taraftarımızın da % 99,99'unun yediği "FENERBAHÇE ZENGİN KULÜP, DELİ GİBİ PARA VAR; GALATASARAY FAKİR" martavalına inen en büyük darbedir bu açıklama!

evet martavaldır, palavradır, yalandır. yıllar yılı bunu en başta Galatasaray'lı dostlarıma anlatmaya çalıştım; ama anlatamadım. en başta kendi taraftarımız olmak üzere herkesin yediği bu büyük yalanın gerçek olmadığını izah etmeye çalıştım ama başaramadım.

bundan 4 sene evvel hasta fenerli bir arkadaşımın FB kulübüne yapmış olduğu bir işin bedeli olan 400 (dörtyüz) liranın tam 4 ay sonra ödenebildiğini söylediğimde herkes benimle dalga geçiyordu. demek ki insanların bazı gerçekleri anlayabilmesi için, o gerçekleri söyleyenin adının Roberto Carlos olması gerekiyor.

yıllar yılı fener futbolcularını paraya boğdu - Galatasaray öpücükle oynattı di mi? Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın Darphanesi'nden FB kulübüne yeraltı para nakil hatları döşenmiş gibi bakıyordu millet olaya. umarım şimdi jeton az da olsa düşer ve kafalara dank eder!

...

fenerin gercek borcu yaklasik 350 Milyon'mus zaten

yakinda bizim cektigimiz para sorunun 10 kat daha beterini cekecekler

Bizim sadece bi kac sene boyunca Nakit Para sIkIntImIz vardi ama deger olarak hic bisey kaybetmedik tapulu Mallarimiz sayesinde

ama fenerin böyle biseyi yok taraftar ve stadyum geliri bi tikansin iflasa kadar düsecekler :D

azize batirdi bu takimi haberleri yok :D

Ne sanıyordun carlos? Fenerin tarih yazdığı tek yer günlük :)

:D :D Moderator arkadaşlar, konuyu sabitleseler süper olur :D

Zaten ben her gün bir mesaj yazarım kaybolmaz konu.

Bunu kuşlar hariç herkez biliyordu zaten carlos :D onlar hayal dünyasında yaşamaya devam etsin :D

fb transfer yapmak için artık asya kıtasına açılacak:D avrupa ve amerikadan transfer kapısı kapanmıştır fenerbahçeye...

Üst Alt