Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım"

Cevap: Carlos:Fener'in Türkiye Haricinde Bir Tarihi Yoktu,Dünyayı Kandırmaya Devam Ed

01.01.2010

Fenerbahçe´de Efsane olacak ve Unutulmayacak....

Affınıza sığınarak ; Sol kulvarın efendisi Roberto CARLOS´u şimdiden Fenerbahçeli Efsane Futbolcu ilan ediyorum...

Hayırlı olsun...

ve 2 hafta sonra :D

doğru maalesef belliydi zaten bu adamın bu forumdan silinmesini istiyorum önce adam olsun sonra efsane olur‚ hadi klubü sevmedin biz ne yaptık sana..

Cevap: Carlos:Fener'in Türkiye Haricinde Bir Tarihi Yoktu,Dünyayı Kandırmaya Devam Ed

Hayır birde o belgeselde diyolarki.Bizim için çıkış maçıydı.Hatırlayan var mı o yıl fener kaçıncı bitirdi ligi :D

O yıl fener 6 bitirdi ligi ve pendik efsanesinin olduğu yıldı sanırsam :D hani nerde çıkış, ben göremedim bişi :D

Hayır birde o belgeselde diyolarki.Bizim için çıkış maçıydı.Hatırlayan var mı o yıl fener kaçıncı bitirdi ligi :D

O yıl fener 6 bitirdi ligi ve pendik efsanesinin olduğu yıldı sanırsam :D hani nerde çıkış, ben göremedim bişi :D

gelen giden çakıyodu fenere o yıllar altayın falan tarih yazdıgı sezondu. 6-0 biraz teselli oldu onlara . pendik faciası 99-00 sezonuydu:D . 3.lig takımına yenilerek elendiler puhahaha aklıma geldikce gülüyorum

20525870.gif

01.01.2010

ve 2 hafta sonra :D

Adamlar haklılar aslında sonucta bakıldıgında bize de yapılsa hatta bizde onlardan farklı birşey söylemezdik. Harry Kewell'nın yaptıgını düşündüm gerçi yapmazda nefret edilen adam olur bir anda

gelen giden çakıyodu fenere o yıllar altayın falan tarih yazdıgı sezondu. 6-0 biraz teselli oldu onlara . pendik faciası 99-00 sezonuydu:D . 3.lig takımına yenilerek elendiler puhahaha aklıma geldikce gülüyorum

Bizi yenince 6. bitirdiler ligi birde biz yenseydik küme düşceklerdi herhalde o yıl :D

Aziz zorla dedirtmiştir bazı şeyleri.Gidince de hemen gerçekleri söyledi.Aferin Carlos :asd:

Adamlar haklılar aslında sonucta bakıldıgında bize de yapılsa hatta bizde onlardan farklı birşey söylemezdik. Harry Kewell'nın yaptıgını düşündüm gerçi yapmazda nefret edilen adam olur bir anda

bizde öyle bisey yapacak biri gelmiyor aklima

ama fenerden ayrilan her yabanci bunu söylüyor sadece carlos degil aradaki fark bu ;) :)

Bizi yenince 6. bitirdiler ligi birde biz yenseydik küme düşceklerdi herhalde o yıl :D

işin ilginç tarafı bize 10 yıl önce aldıgınız kupayı halen daha konusuyorsunuz diyorlar(ezikliklerinden),kendileride 10 yıl önceki maçı her futbol muhabbettinde gündeme getiriyorlar.

Cevap: Carlos:"Dünyayı kandırmaya devam edemezdim"

Başlık niye değişti onu anlamadım :confused: Hakaret içerikli bir şey yoktu ki? Olsa bile onların eski futbolcusu söylemiş biz niye başlığı yumuşatmaya çalışıyoruz?

Carlos: Fener'in Türkiye haricinde bir tarihi yoktu.

Ne yumuşatması yahu.:D Uzun diye özüne indirgedim o kadar. O başlıkta dikkat çeker merak etmeyin. Carlos deyince direk akla Fener geliyor. Girip bakılır.:)

bizde öyle bisey yapacak biri gelmiyor aklima

ama fenerden ayrilan her yabanci bunu söylüyor sadece carlos degil aradaki fark bu ;) :)

Tabiki ama taraftar olarak onların su konuda davranışlarını anlayabiliyorum soncta sevdiğin bir adam gider gitmez kulubu kötülüyor orda demiş ya taraftar olarak biz ne yaptık sana diye haklılar bu isyanda ilk defa..

Bizim ora necati ben stadın dışındaydım o maç okuldan kaçmıştık :D

2.lig'te kümede kalma mücadelesi veren takima nasil elenirler ya

bide belegesel'de bitane oyuncu demis keske feneri yenmeseydik

dayak yediler ya mactan sonra :2aloh1: :2aloh1: :2aloh1: :2aloh1:

Bize gelen yabancı formayı öper, "Tanrı beni olmam gereken yere gönderdi" der, "burada yeniden doğacağıma inanıyorum" der, "Galatasaray yeni bir başlangıç, geçmişimi unutup yeni bir sayfa açmak istiyorum" der, "Çok büyük bir kulübe geldiğimin farkındayım" der, giderken de gözyaşları içinde ağlayarak gider; taraftara teşekkür ederek, minnet duyarak gider. (bknz: Gerets, bknz: Mondi)

Lincoln'le bile tonla şey yaşandı adam arkamızdan atıp tutmadı, geri dönmek istiyorum dedi durdu. Belki yalan, belki samimi değil ama en azından böyle şeyler söylemedi.:D

Maçtan sonra ne küfürler ohoo :D tekme tokat kavga çıktı aralarında :D

pendiklilermi dayak yedi, ilk defa duyuyorum valla fenerlilermi saldırmış:D benim bildigim pendik faciasının acısını en çok rüştü çekti:D:D

021020090303267877098_3.jpg

Üst Alt