Çarşamba İddaa Kuponları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşamba İddaa Kuponları

Cevap: Çarşamba İddaa Kuponları

1704311111.jpg

Bu ülkede bi kızın spor gazetesi alması ne kadar olay oluyor ya?

Okulun yakınında bi büfe var bi kaç kez arka arkaya adını vermiyim spor gazetesi aldım diye iddia mı oynuyorsun sen dedi :lol:

Burdakiler bana hangi gazetelerde iddia eki bulunmaz bi söylesin ona göre alayım ya rezil oldum.

a8d3dUntitled.png

S.Liege risk olarak görunebilir ama böyle bir oran yakalamışkan o maçı oynamadan geçemezdim. S.Liege ligde oynadığı son 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik aldi, Avrupa liginde oynadığı grup maçlarında yenilgisi yok. Kısaca bu maçın net favorisidir bana göre. İnşallah yanıltmaz beni. :)

Legia Varşova - PSV maçına üst duşunuyordum ama Bersan abinin paylaştığı oran klavuzundan yola çıkarak KG var oynadım.

Reis Real Madrid 3 maç değil mi? Oynanabiliyorsa öyle ben de 10 lira atacağım.

40 lira Galatasaray H1, 40 lira Galatasaray H0, 10-20 lira Ozan Abi'nin kupon.

Galatasaray bugün kazanamazsa sahaya dalarım :D

Real normalde 3 maç sınırına sahip. Lakin bizim maç tek maç olduğu için onunla kombine edebiliyor ve 2 maç oynayabiliyorsun.

Bizim takıma tekten zaten yüklü girdim :D Patlarsak fena patlarız Umut :D Yenilirlerse ki hiç aklımın ucundan geçmiyor. Sahaya inmekle kalma futbolcuları kovala :D

Real'i yazmamın sebebi, ikinci kadronun kendisini gösterme isteğinde olacağını düşünmemle ilgili. Gelir gelmez bilemem ama kombinasyon gözüme çok hoş gözüktü :)

Madrid inş patlamaz , ajax berabelikle gruptan çıkıyor ...

biliyorum ama AJAX oyle yada boyle cikar renkdas.. LYONla gol farki +7 lyon.. 4-0 zagrebi yenmesi lazim.. yada 5-0.. ajax o zaman..2-0 yenilmesi lazim madride.. zannetmiyorum.. 5 macta 2 gol atan lyonun son macta.. 5 gol atacagina..

Real normalde 3 maç sınırına sahip. Lakin bizim maç tek maç olduğu için onunla kombine edebiliyor ve 2 maç oynayabiliyorsun.

Bizim takıma tekten zaten yüklü girdim :D Patlarsak fena patlarız Umut :D Yenilirlerse ki hiç aklımın ucundan geçmiyor. Sahaya inmekle kalma futbolcuları kovala :D

Real'i yazmamın sebebi, ikinci kadronun kendisini gösterme isteğinde olacağını düşünmemle ilgili. Gelir gelmez bilemem ama kombinasyon gözüme çok hoş gözüktü :)

Dün Salı kuponuna yazmıştım ben de Real Madrid H2, Galatasaray H1, Barca H1 kombinelemeyi düşünüyorum diye de dün yetişemedim oynamaya. Bugün Galatasaray'a tek maçları girerken bunu da oynayacağım, çok sağol üstad sen olmasan yanına bir maç daha koyacaktım vallahi ondan yatarsa çok üzülürdüm. Real Madrid her türlü 2 farklı alır gibime geliyor, 5 oran cidden çok fazla denemek lazım :D

Bu arada Galatasaray H1, Real Madrid H2, Lyon H2 çok iyi oran veriyor ve tutma ihtimali cidden var.

Bu arada Galatasaray H1, Real Madrid H2, Lyon H2 çok iyi oran veriyor ve tutma ihtimali cidden var.

Üçünün toplam 87 oranı var. Netice de ciddi anlamda gelme potansiyeline sahip maçlar. Hepsini alır bir kuponda kombine eder, yanına bir tane daha handikap 1 ya da X atıp, sistem 3-4 yaptın mı oda güzel kupon olur :)

Üçünün toplam 87 oranı var. Netice de ciddi anlamda gelme potansiyeline sahip maçlar. Hepsini alır bir kuponda kombine eder, yanına bir tane daha handikap 1 ya da X atıp, sistem 3-4 yaptın mı oda güzel kupon olur :)

O zaman Handikap X maçını söylüyorsun, sistem 3-4'ü basıyorum reis. Böyle demekle olmaz :D

Üst Alt