Çarşamba İddaa Kuponları - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşamba İddaa Kuponları

Cevap: Çarşamba İddaa Kuponları

real-h2--napoli h2---lyon h2-- 1 e 38

napoli 2--real-2--m.city--h-1--1 e 9

galatasaray h1-- 1 e 6

3 kupon tuttu ..diğeri benfica h-1 den yattı oda 1 e 12 veriyodu

Bugün 5 tane kupon yaptım ufak ufak ama şöyle bir sistem kuponum var ne dersiniz.

sistemj.jpg

Tebrik ederim, sistem 3-4'den gelmiş bayaa, oynayacaktım vazgeçmiştim keşke oynasaydım :D

561 Zagreb-lyon 2

562 Inter-CSKA 0/2

564 City-Münih 1

557 Hull-Birmingham 1

556 GS-fb h1

sistem 4-5 kuponum geldi 493 lira

iddaa oranlarını hazırlayan ekibe çok teşekkür etmek lazım..sayelerinde paramızı 2 ye katladık 3 saatte

Sadece Galatasarayin Handikapindan 25 Euro kazandim , 5 Euroya. Ozanin kuponunu görsem kesin oynardim. :( Aklima neden gelmedi. Aklima tükürim.

Bugün Galatasaray'ımızın galibiyeti sonrası kuponlarda çok güzel geldi keyfimiz de iyice yerine geldi :)

Gündüz Umut'la Gs h1, Real h2 ve Lyon h2 de mutabık kalmıştık. Sonra işlerim olduğu için giremedim. Güzel sistem 3-4 kuponu olur demiştim. Son maça Napoli h2 yazmıştım. O kuponda güzel bıraktı. Umarım Umut'ta son maçı getirmiştir :) Zaten tek maçtan bizimkiler için söylenebilecek bir şey yok helal olsun Aslanlara. Sanırım bugün bu başlığa uğrayıp kazanmayan pek yoktur.

Her daim şans yanınızda olsun.

Tutturan arkadaslar tebrikler...Benim iddalar hep tek golden ve diger kupon baskette 1 sayidan gitti:(

Bugün Galatasaray'ımızın galibiyeti sonrası kuponlarda çok güzel geldi keyfimiz de iyice yerine geldi :)

Gündüz Umut'la Gs h1, Real h2 ve Lyon h2 de mutabık kalmıştık. Sonra işlerim olduğu için giremedim. Güzel sistem 3-4 kuponu olur demiştim. Son maça Napoli h2 yazmıştım. O kuponda güzel bıraktı. Umarım Umut'ta son maçı getirmiştir :) Zaten tek maçtan bizimkiler için söylenebilecek bir şey yok helal olsun Aslanlara. Sanırım bugün bu başlığa uğrayıp kazanmayan pek yoktur.

Ozan abi yaktınnn beniii Galatasaray 1 oynayacağıma H0 oynattın, 1500 kazanacağıma 1300 kazandım senin yüzünden :p

Hahahah şaka bir yana;

Ozan reise Real Madrid Handikap, Galatasaray Handikapın 2 maç kombine edilebildiğini farkettirdiği için

ADAMIN DİBİ Uğur'a City handikap için;

Real Madrid-Ajax maçı hakemine Ajax'ın iki ofsayt olmayan golünü ofsayt gerekçesiyle vermediği için

Eboue'ye de ten renginden dolayı teşekkür ediyorum.

3 kupon tuttu, Galatasaray H1, Galatasaray-Real handikap ve sistem 3,4 Galatasaray,Real Madrid,City,Lyon handikap.

Ozan abi büyüksün, dün benim yüzümü de güldürdün. Uzun zamandır iyi para tutturamıyordum, Babam evde gırgır geçiyordu benimle hiç bişey yakalıyamıyorsun diye. Dün seni ilk defa misli oynarken gördum, dedim 2 TL oyna ne kaybedersin. Şimdi 2 TL'ye 60 TL aldım. :D

:tiphat:

Galatasarayımıza H1. 3 misli ve 18 lira :) Hep diyordum handikap verecem verecem diye. Arkadaşlar güvenmemişti. Ben çok güvendim benim gibi oynayanlarıda tebrik ederim :)

Üst Alt