Carvalhal'in Evlat Acısı | YALANLANDI - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carvalhal'in Evlat Acısı | YALANLANDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Carvalhal'in evlat acısı

Valla şaşırdım, birden Carvalhal sempatisi doğru içimde :) Gerçekse helal olsun sağlam adammış, ama yanlış takıma gitti. Kayseri gibi bir takıma gitseydi daha iyi olurdu onun için. Beşiktaş'ta zaman vermezler bu adama.

bu adam cidden cok sempatik

rakiplerden en saygı duydugum adam carlos bey agabey

aykut gibi leş bir adam değil kesinlikle

nedense bu adamı seviyorum. üzülmesinide istemiyorum. şimdi bunu duydum daha cok üzüldüm:( ne bahtsız adammış:sad007:

Cevap: Carvalhal'in Evlat Acısı

Çok neşeli birine benziyor, hiç aklımın ucundan geçmezdi böyle bir şey olacağı. Geçmiş olsun ne diyelim :(

Carvalhal severiz seni

Çok üzüldüm şimdi. Beşiktaş kazanırsa sadece bu adam için çok ama çok sevinicem. Evlat bu evlat, ötesi yok

beşiktaşın teknik direktörü olmasına rağmen kişilik olarak çok sevdiğim biri,umarım başarılı olur

Allah sabır versin zor durum kendisi adına.

Topicdeki yazılar Türk halkı ve mazlum edebiyatını canlandırdı yine gözümde bu güzel bişeymi kötü bişeymi daha cözemedim belki yasım ilerleyince bi ucundan yakalarım

Evlat acısını tatmış,ardından Beşiktaş'a gelmiş.

Kaos'un içindeki Türk futboluna,bu kaosu iliklerine kadar hisseden bir takıma.

Ne oynadığını tahmin edebileceği 2-3 futbolcu belki var,geriye kalan 24-25 futbolcu hakkında hiçbir bilgisi yok.Onları tanıması için sadece bir ayı vardı Carlos hocanın.Aslında bakıldığında başarısız olduğu söylenemez.

İlk geldiği zamanki ile şimdiki zamanın orta sahası arasında fark var.Yavaş yavaş taşları yerine oturtuyor.Defansta bir kurgu belirledi bunun üzerine gidiyor.Guti'yi,Fernandes'i kesti.Simao'yu ve Q7'ye hala katlanması bir eksidir ama yaptıklarıda büyük artılardır.

Herkes ona emanetçi gözüyle bakıyor,başarı olduğu zaman başkalarının ismi,başarısızlıkta onun ismi ön plana çıkıyor.

Futbol bilgisine bir yorum yapmam,ama kişilik olarak gerçekten muhteşem biri.Erdem Ulus'un ona yazdığı yazıyıda okumalısınız kanımca. Selam Sana Carlos Hoca - KartalBakışı - BeÅŸiktaÅŸ'ın gözü!

Ve eklemek istiyorum.Teşekkürler Galatasaray taraftarı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt