Cassio Lincoln Palmeiras'ta ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cassio Lincoln Palmeiras'ta !

Cevap: Lincoln kürkçü dükkanına döndü

ilk transfer olduğunda sürekli GS TVden görüntülerini izliyordum. göze hoş gelen futbol oynayacak diye sanırım ben gibi tüm renkdaşlar umutlanmıştı. bizi hayal kırıklığına uğrattığı için lincoln TÜRKİYENİN kara sularından bile geçmesin. yetenek zengini, kişilik fakiri.

Lincoln üzerinden Bülent Korkmaz'a laf söylemek Galatasaraylılığa sığmaz. Cassio'dan kurtulduk, mutluyuz.

Lincoln üzerinden Bülent Korkmaz'a laf söylemek Galatasaraylılığa sığmaz. Cassio'dan kurtulduk, mutluyuz.

Sigar hem de nasil sigar Hamburg macinda Lincoln'u 60'ta oyundan cikarip 20 tonluk Hasan Sas'i oyuna sokan adamin futbol bilgisini ve adamligini sorgularim ben. Kisisel cikarlari, artistligi yuzunden Galatasaray'i yakti.

Bülent korkmazın adamlığı sorgulanıyor ama lincoln'ün adamlığı sorgulanmıyor,hayret verici bir bakış...

Bülent Korkmaz'a bir kez daha saygı duydum.Kimsenin yapamadığını yaptı Lincoln'ü sildi.

Evet kurtulduk!!!!

iyi halt ettik!

Sabri-Neill-Servet-Balta

Topal

Keita Lincoln Emana Arda

Jo(BAROS)

Fena mi olurdu

Bizim takımda Emana var da ben mi bilmiyorum? Garip garip yorumlar yapmayın. Adam kafasına estiği zaman ülkesine gidecek, bir kere bile ülkesinden zamanında dönmeyecek gene de bu takımda baştacı edilecek öyle mi? Halı sahada maç yapmıyor Galatasaray! Kimsenin oyuncağı değil bu takım! Ne yazıktır ki Metin Oktay'ın formasını kirletti.

Başka bir yerde oynayamazdı zaten bu kafa yapısıyla. Almanyada o kadar sene nasıl oynayabilmiş ona bile şaşırıyorum.

Ama hala bizde bir şansı olabilirdi.Rijkaard ile hiçolmassa 1 sezon adam gibi top oynayabilirdi rus ligine satardık para ederdi.Tembeldi falan ama iyi topçuydu.

Bülent Korkmaz'ın giderayak son kazığıdır bize Lincoln.Bazı renkdaşlar aynı fikirde olmayabilir ama Bülent takıma geldiğinde zaten Lincoln'ü silmeyi kafasına koymuştu.İyi oynadığı maçta adamı oyundan al sinirlendir ondan sonra ceza vermedim de ama cezanın kralını ver takımdan kes... bu adamda salak değil heralde.Lincoln'de yaptıklarıyla yağ sürdü Bülent'in ekmeğine orasıda ayrı.

Bugün Metin Oktay 'ın doğum günü. Taçsız Kral 'ı rahmetle anıyorum ve onun giydiği formanın bir daha kirlenmemesini diliyorum.

Bugün Metin Oktay 'ın doğum günü. Taçsız Kral 'ı rahmetle anıyorum ve onun giydiği formanın bir daha kirlenmemesini diliyorum.

Bülent korkmazın adamlığı sorgulanıyor ama lincoln'ün adamlığı sorgulanmıyor,hayret verici bir bakış...

Elinize sağlık. Hala Lincoln'u savunabilenlere de tek lafım var; buyrun Botafogo forumlarına.

O kadar üstad bir oyuncu ki bedavaya bu kadar büyük takıma gidebilmiş.

Lincoln Palmerias'ta

05 Şubat 2010 Cuma * 08:22

Galatasarayımız'ın sözleşmesinden kurtulmaya çalıştığı Lincoln, Palmeiras'la anlaştı.

Galatasarayımız'ın Temmuz 2007'de Schalke'den 5 milyon Euro'ya transfer ettiği Lincoln, bu sezon başında kampa katılmayınca gözden çıkarılmıştı. Sambacı'nın, ülkesinin takımlarından Palmeiras'la anlaştığı ve sözleşme imzalayacağı açıklandı. Cim Bom'a 2.1 milyon Euro ödenecek.

Kaynak: Fanatik

webaslan - Lincoln Palmerias'ta

Üst Alt