Çavuşoğlu: "Bu akşam Lille'i destekliyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çavuşoğlu: "Bu akşam Lille'i destekliyorum"

Cevap: Çavuşoğlu: "Bu akşam Lille'i destekliyorum"

küfür edersem kaç hafta ban yerim ? şu şerefsize küfür etmek galatasaraylılık görevim gibi oluyor . adminlerden cevap bekliyorum

Bu troll'u tvye neden çıkartır mantıklı bir insan evladı.

Çok büyük bir eksik. Sanki bunun desteklediği kazanacak. Mal !

yanlız afedersiniz ama bende trabzonun elenmesini istiyorum. çünkü hırsızlığın dini milliyeti cinsiyeti yoktur. ve bence trabzonda kirlidir. böyle kirli bir takımın ülkemizi temsil etmesinden dolayı utanıyorum. bu pisliğe bulaşan hangi takımsa hangi milletten olduğu umrumda değil hepsinin allah belasını versin hakkımı helal etmiyorum onlara

Ömer Çavuşoğlu: Trabzonspor'u değil Lille'i destekliyorum

Bu akşam Fransız Lille ve Trabzon arasındaki Şampiyonlar Ligi grup maçıyla ilgili konuşan Çavuşoğlu Lille'yi tutacağını söyledi.

NEDEN TRABZON'U DESTEKLEMİYOR?

Fenerbahçe'nin yerine şampiyonlar ligine girmeyi kabul eden Trabzonspor'a tepki gösteren Çavuşoğlu, Fransa örneğini verdi:

"Kesin olaraktan Trabzon'u desteklemiyorum. Lille'i destekliyorum. Her zaman öyleydim ama Trabzon'a çok sıcak bakardım. Fransız takımı olan PSG'nin Marsilya'nın şampiyonlar ligine alınmaması sonrası PSG gitmedi. Niye? 'Sen benim Fransız liginde şampiyon olmuş takımı herhangi bir sebeple alma hakkın yok' dediler. Ben bunu beklerdim Trabzon'dan. Onu yapmadıktan sonra sen benim gönlümdeki Trabzon değilsin."

Bu akşam Fransız Lille ve Trabzon arasındaki Şampiyonlar Ligi grup maçıyla ilgili konuşan Çavuşoğlu Lille'yi tutacağını söyledi. Bu sözler program spikeri Didem Aslanı da şaşırttı.

Spor: Trabzonspor'u değil Lille'i destekliyorum haberi, Trabzonspor, Lille, Ömer Çavuşoğlu, Spor medyasi

Önce biz, sonra Trabzon tokatlasın da tarifsiz duble acılara gark olan. Soytarı seni!...

Cevap: Ömer Çavuşoğlu: Trabzonspor'u değil Lille'i destekliyorum

Atam sağ olsaydı; değil FB yi tutmak, derhal bu klübü kapattırır ve başındakileride sürgüne yollardı...

Bu akşam Fransız Lille ve Trabzon arasındaki Şampiyonlar Ligi grup maçıyla ilgili konuşan Çavuşoğlu Lille'yi tutacağını söyledi.

NEDEN TRABZON'U DESTEKLEMİYOR?

Fenerbahçe'nin yerine şampiyonlar ligine girmeyi kabul eden Trabzonspor'a tepki gösteren Çavuşoğlu, Fransa örneğini verdi:

"Kesin olaraktan Trabzon'u desteklemiyorum. Lille'i destekliyorum. Her zaman öyleydim ama Trabzon'a çok sıcak bakardım. Fransız takımı olan PSG'nin Marsilya'nın şampiyonlar ligine alınmaması sonrası PSG gitmedi. Niye? 'Sen benim Fransız liginde şampiyon olmuş takımı herhangi bir sebeple alma hakkın yok' dediler. Ben bunu beklerdim Trabzon'dan. Onu yapmadıktan sonra sen benim gönlümdeki Trabzon değilsin."

Bu akşam Fransız Lille ve Trabzon arasındaki Şampiyonlar Ligi grup maçıyla ilgili konuşan Çavuşoğlu Lille'yi tutacağını söyledi. Bu sözler program spikeri Didem Aslanı da şaşırttı.

Spor: Trabzonspor'u değil Lille'i destekliyorum haberi, Trabzonspor, Lille, Ömer Çavuşoğlu, Spor medyasi

AH ATAM AH yasasaydin sen sunlara ne güzel ders verirdin .. bide atatürk ün askerleriyiz derler kendilerine O..C

Sen Lille tutsan bile Trabzon o turu gececek, bence bir beraberlik bile yeter, Inter Moskovayi yenecek. Ve Cavusogullari gibiler dahada kudurucak

Cavusoglu'ndan nefret ederim ama isteyen istedigini destekler . Mesela ben hayatim boyu hic bir macta FB'yi desteklemedim hep rakibini destekledim .

kazanırsak şu herife twttrdan yüklenin kalbi agırlaşsın

Üst Alt