çay - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

çay

Eskiden her gece 1 caydanlik cayi ya tek icerdim ya arkadasla. Sigarayi birakinca zevkler de degisiyor. Simdi sadece kahvalti ve kahvalti sonrasi 4 5 cay bardagi ancak

Sabahlari işe gidince filtre kahve, arada keyif icin siyah cay, ozellikle tatliyla, yesil cayi hazmetmek icin, bu cayi da aksamlari uyumadan once iciyorum. Hepsini de sekersiz.

20200603_200519.jpg

Dedemin tek erkek oğlu erkek torunuyum ve memlekette yaklaşık 25 dönüm çay tarlası + çay tarlasına dönüştürülebilecek ormanlık arazimiz olduğunu iddia ediyor pek gidip görmedim

iyi para var mı yok mu bilmiyorum ama en fazla 15 seneye arazilerin hepsi şahsıma miras kalacaktır , çayın değeri düşer mi yükselir mi acaba bu süreçte

Dedemin tek erkek oğlu erkek torunuyum ve memlekette yaklaşık 25 dönüm çay tarlası + çay tarlasına dönüştürülebilecek ormanlık arazimiz olduğunu iddia ediyor pek gidip görmedim

iyi para var mı yok mu bilmiyorum ama en fazla 15 seneye arazilerin hepsi şahsıma miras kalacaktır , çayın değeri düşer mi yükselir mi acaba bu süreçte
mılyonersın

Deden bu yazıyı okumazsa güzel bir gelecek seni bekliyor.

Hocam bu çayı nasıl temin edebiliriz? Paylaşımınızdan sonra nette bakındım ama bulamadım. :)

Amerika'da satiliyor. Turkiye'de marketlerde bulamayabilirsin. Avrupa'da isen Amazon sitelerinde var. Marketlerde bulunur mu bilmiyorum. Baharatcilarda, aktarlarda bulabilecegin seyler bunlar.

Üst Alt