Çaykur Rizespor Maçı Kamp Kadrosu Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çaykur Rizespor Maçı Kamp Kadrosu Belli Oldu!

Ulan Tudor o kadar destek verdik arka çıktık ilk icraatı Bruma'yı kadro dışı bırakmak oldu adamın :38573:

Eğer bunu tüm takım için uygularsan sıkıntı yok ama sende evlatçılık yapar forma dağıtımını beceremezsen sıçtık yine

Bence dogru hamle burasi artik dingonun ahiri olmadigini anlasinlar. Tabi bruma büyük bir eksik olacak ama bu sekilde bazi kendini bilmez kendine mecbure ceki düzen verecek yoksa kadroya giremiyecek

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

En son kadroya dışı kalacak adam bruma.Yasin gibi bir yeteneksizi brumadan üstün görüyorsa yazik

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yasin-Sabri-selçuk-semih kadroda bruma yok.. mantık olarak dediği laf garry de aynı işi görür ama bu oyuncu kaybetmektir yedeğe çekme psikoljisinden çok farklı kadroya almamak

Yasin-Sabri-selçuk-semih kadroda bruma yok.. mantık olarak dediği laf garry de aynı işi görür ama bu oyuncu kaybetmektir yedeğe çekme psikoljisinden çok farklı kadroya almamak
Yasini,sabriyi,Hakan baltayı,semihi hatta selçuğu almassın anlarımda topu kaleye taşiyan tek adamı almamak fiyasko

Yasini,sabriyi,Hakan baltayı,semihi hatta selçuğu almassın anlarımda topu kaleye taşiyan tek adamı almamak fiyasko

kesinlikle şu an şoktayımm bencil olduğuna katılıyorum brumanın ama deplasmanda sneijderden sonra tek güvendiğimiz adamdı bunu niye yaptı çözemedim çok ani bir karar

Bügünleri kurtarmasak yarinlarda hüzün bekler. Onun icin tudor beni dinlemeyen kadroda giremez uyarisi vermis isterse o kisi bruma olsun.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Tudor: "Çaykur Rizespor maçından sonra basın toplantısında her türlü soruyu sorabilirsiniz hepsine açıklıkla cevap verebilirim"

wes bruma muslera adam gibi kaliteli başka kimse yok zaten 2 si oynamıyor Allah sonumuzu hayır etsin umarım beşiktaş maçını prestij maçı olarak oynamayız.

Tudor ipini çekmekte aceleci davranmış. Daha ilk haftadan takımın tek hücum olasılığını kadro dışı bırakıp oradan galibiyetle dönemeyince neyle karşılacağını sanıyor acaba üstüne Bruma'yı da kaybederse oynatmak istediğinde çok geç olabilir. Radikal kararlar iyidir ama 3 günde çok yapmacık geliyor bana ne gördün de kadro dışı bıraktın acaba...

Karabükspor'da deplasman karnesi ortada iken böyle absürt kararlara imza atması gülünç.

Üst Alt