Çaykur Rizespor Maçı Kamp Kadrosu Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çaykur Rizespor Maçı Kamp Kadrosu Belli Oldu!

bruma son zamanlarda Galatasaray için değil kendisi için oynuyor. carole'un son zamanlarda bu kadar sırıtmasının sebebi tek başına carole'un yetersizliği değil, bruma'nın hiç geriye yardıma gelmemesi. ileride de fantastik çalımlar denemeye ve her pozisyonda şut çekmeye başladı. şahsen son zamanlarda bu tavrından aşırı rahatsız oluyordum. ha direk kadroya almamak biraz ağır karar olabilir ama hocanın tercihidir deyip saygı duymak gerekli. tudor, tudor dedik. pres, baskı, hayallerimizdeki ofansif futbol dedik. bırakalım da adam aklındakileri uygulasın. baktık takım daha da geri gidiyor o zaman eleştiririz

Bruma'yı kadroya alırsın,yedek baslatirsin.Bu da bir mesajdır direk kadro dışı kalması ağır bir karar.Taraftar bu takımı izliyorsa Muslera,Sneijder ve Bruma için izliyor.Diğerleri zaten yetenek fukarası.

mümkünati yok bu kadroyla kazanamayiz. Arkadas Sneijder yok, Bruma yok, ee kim gol atacak?

yok arkadas, yine kahir gibi bi haftasonu bizi bekliyor.

Takımın en vahim problemlerinden biri olan bu durum şekil A'daki gibi taraftarlara bile bulaşmış gözüküyor. Koskoca takım 1-2 kişinin ayağına bakmamalı. Onlarsız da maç kazanabilmeli, maçı kazanmak için elinden geleni yapmalı. Aksi durumda bizi 1-2 oyuncu şampiyon yapamaz.

Her gelen hocaya da bi karışmayın be kardeşim. Adamın gelmesini isteyen siz kadro konusunda ahkam kesen yine siz.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Algı oyunu yapmayın. Yönetim taraftarı dinlemez kongre de dinlemez diyerek sonra da taraftar istedi getirdiler demek iki yüzlü bir tutum.

Taraftar Tudor'u istedi ama bu yönetimi de o kadar istemiyor o zaman onlar da gitsin.

Burada 3 kişi şaşkınlık ile yorum yazdı diye de genelleme yapılamaz zaten.

Yonetim yarin kendini daha az zora sokmak icin bu hamleyi yapti , bu net hepimiz biliyoruz, bu yonetime bugun tudor degil karabuk un dun aldigi yeni teknik direktor icin baski yap ,hadi bir dusunelim derler

bu bir kenara

benim buradaki elestirim apacik forumdakilere , sarper guzel yazmis "bir seyi de siz bilmeyin kardesim" diye

artik Gs seyircisi cag atladi herseyi herkesten iyi bilmekte

Takımın en vahim problemlerinden biri olan bu durum şekil A'daki gibi taraftarlara bile bulaşmış gözüküyor. Koskoca takım 1-2 kişinin ayağına bakmamalı. Onlarsız da maç kazanabilmeli, maçı kazanmak için elinden geleni yapmalı. Aksi durumda bizi 1-2 oyuncu şampiyon yapamaz.

iste tam da bunu gidip o baskan bozuntusuna söyleyecen. ben mi bu lesh kadroyu kurdum. o kadar parayi gider ipe sapa gelmez oyunculara sacarsa, hala milattan önce yapilan transferlerin kaymagini yersen, iste böyle 1-2 oyuncu olmadigi zaman cemisgezekspordan bi farkin kalmaz. Su rize kafilesi iddia ediyorum tüm sezon oynasin, zor kümede kalir. Hem yetenksiz hem de ruhsuz bunlar ruhsuz. Allahim biz ne suc isledik de su dursun gibi ne oldugu belirsiz birini bize reva gördün yarabbim?

Bu şekilde tepki vermek futbolcuları teknik direktöre karşı daha fazla yüreklendirir. Kesinlikle hocanın arkasında durulmalı ki futbolcu ağalığına ait sistem çökertilmeli.

Bu takım bireysel çaba ile bişeyleri başarmaya, göz boyamaya, taraftarlarına 1 haftalık heyecanlar vermeye çalışmamalı artık.

At topu Fink'e taktiğini Fenerbahçe uyguluyor zaten, onu orda görüyoruz.

Brumanın aşamadığı çok defans olmuştu ve sürekli üstüne gitmeye devam etti pas atmadı eksileri bunlar kesinlikle bir oyuncu maçı almaz en fazla 1 gol atar .. onu da her maç değil 3 4 maçta bir yapar.. kumar değil bu sistemi benimsetmeye çalışıyo ama yedek olmalıydı çok ağır karar.

Eğer Tudor bunu başarabilirse iyi iş olacak hani futbolcuya dayalı düzeni kesecek gibi Tudor ilk sözlerinde dediği gibi takım olarak herkes egolarını bırakıp fedakarlık yapacak Sneijder-Bruma'da dahil 10 kişi atak yapıp 10 kişi defans yapıcan arkadaş oluru budur

Bende dahil herkesin tepki göstermesi bu Sneijder-Bruma aynı anda kadroda olmayınca üstelik böyle önemli bir maçta olmayınca şaşırdı tabiki

seyirci cag atladi da, sen de dahil olmak üzere o kongreyi komple ortadan kaldirmak gerek. yas ortalamasi 123 falan, ölmüyorlar da anasini satayim. Bi de mal sahibi gibi en ön siraya oturuyorlar, daha dogrusu oturtuluyorlar. Herifler öyle kene gibi bu kulübe yapismis ki, tuvalete bile gidemeyen adamlar bi sekilde kongreye divana carta curta pilava geliyor.

Pilaviniz batsin.

iste tam da bunu gidip o baskan bozuntusuna söyleyecen. ben mi bu lesh kadroyu kurdum. o kadar parayi gider ipe sapa gelmez oyunculara sacarsa, hala milattan önce yapilan transferlerin kaymagini yersen, iste böyle 1-2 oyuncu olmadigi zaman cemisgezekspordan bi farkin kalmaz. Su rize kafilesi iddia ediyorum tüm sezon oynasin, zor kümede kalir. Hem yetenksiz hem de ruhsuz bunlar ruhsuz. Allahim biz ne suc isledik de su dursun gibi ne oldugu belirsiz birini bize reva gördün yarabbim?
garry rodriguez iyi oyuncu bu maçta görüceksiniz ama solda oynamalı sağda olmuyo. tam bir takım oyuncusu o çocuk asıp kesmeyin bi görün bana göre de yanlış bruma kararı ama bu adamı biz getirdik ve saygı duyacağız !

Ben bile bu kadar Brumayı seven biri olarak eğer sebep Bruma'nın bencilliği hareketleri ise sonuna kadar arkasındayım hocanın düşünüyorumda belki şimdi bu maçı alamayız ama futbolcuların egosunu kırıp takım olmayı öğretebilirsen 10xBruma katkısı almaya başlarsın takımdan :encouragement:

Bu tip kararları iki tip hocalar verir

1. Deliler (Prandelli)

2. Dahiler (Feldkamp)

Tudor 2 numara olacak umarım. Bruma en iyi ama en kendine oynayan adamdi bu takımda bu açık.

Hiç unutmam,2007-2008'de seyircisiz Bjk derbisine saatler kala Hakan Şükür ve Lincoln'ü çat diye kadro dışı bırakmıştı Feldkamp.Maçı da zorlansak da 2-1 almıştık.

Üst Alt