CDR Final | Barcelona 1-2 Real Madrid | MS | 16 Nisan | TV8 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CDR Final | Barcelona 1-2 Real Madrid | MS | 16 Nisan | TV8

Hakem pepe ve iscoya ikinci sarı kart verme cesaretinde bulunamadı. Kupayı madride vermek için elinden geleni yaptı. Yan hakemin ofsayt yok uyarısını bile takmadı ben gördüm dedi.

Ben de anlayamadim, neye gore fener?

Tapatalk

Tarihin enaşalık oyuncuları Pepe, Ramos madrid karekterine uygun oyuncular. Ronaldo, Bale desen antipatik tipler.

Kral Messi alayına gider :D İşin şakası ciddi anlamda nefret ediyorum madrid'ten.

Barçayada inanılmaz bir sempatim var, formalarını, sweatlerini falan aldım. hatta bazen biçim maçlarda içime barça sweati giydiğimde oluyor.

Bu arada Anelka A.Minero ile anlaşmış sanırım;

leo_normal.jpg

LeoGomide Leo Gomide 3 dk.

Declaração de Anelka falando sobre proposta do Atlético e assinatura: pic.twitter.com/QHNXEuqxBG

BlX3XQoCAAEXwSB.jpg

Yazık oldu, iğrenç bir oyun taktiği madrid'inki. sonuca götürüyormu götürüyor. ama full maç defans yapıp, kontradan gol atma olayını, her iki takımda yapsa sanırım dünyada bir daha maç izlenmez.

Kaleci ve savunma oyuncusu ihtiyaclari var. Duzen degistiriyorlar lig maclarinda da uzun top, orta deniyorlar cogunlukla ama bodur oyuncularla isleri zor.

Messi kendini yormuyor. Xavi iyice yaslandi. Neymar da dayagi hak ediyor. Onde Pedro ve Alexis daha etkililerdi gecen sene, en kotu penalti aldirmayi biliyorlardi. Pique'yi de cok ariyorlar.

2-3 dogru transfer ve duzgun bir antrenorle yine cok iddiali bir konuma gelebilirler.

Tapatalk

Üst Alt