CDR Final | Barcelona 1-2 Real Madrid | MS | 16 Nisan | TV8 - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CDR Final | Barcelona 1-2 Real Madrid | MS | 16 Nisan | TV8

BlX-ozcCYAAdHux.jpg

Biz Barcelona gibi oynamayı hayal ederken onlar bizim futbolu örnek almışlar sanki sahada bizim takımın bu seneki halini gördüm :D

Ya o bu değilde şu Barcelona'nın bile forvete ihtiyacı varsa biz kapatalım kulübü adamlar messi neymar oynuyor yine forvet lazım deniliyor. Şimdi bunlar transferde yapamaz ceza aldılar diye hatırlıyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

harbi bir santrafora gerçekten ihtiyaçları var her zaman pas oyunu işlemiyor bugün olduğu gibi o zaman da kanatlara inip boş boş orta yapıyorlar kafayı kim vuracak

Derbi dediğin böyle olur ama helal olsun her iki takıma da! Bundan bir önceki 4-3 biten lig maçı ve şu maçta gördük ki GS-Fb maçları derbi falan değil. Kavga veya savaş desek daha doğru olur belki ama derbi falan değil ondan eminim.

Gareth Bale ise beni şaşırttı. Bu adam da ne bulmuşlarda 100 milyon avro vermişler diyordum ama bugün attığı gol ile lafları mı yedirdi bana :D

Adamlar Kral Kupasında ezeli rakibine elendi,Şampiyonlar Liginde ve Ligde ayrı tokatlandılar.Maçın 30.dakikasında Saldır Bursa,Maçın sonlarına doğru Yönetim İstifa demekle olmuyor bu işler.Zihniyet farkı işte yönetime ne tepki var ne birşey.Herkesin duruşu belli,başarının sırrı da bu.

Messi 2-3 sene önce boğa gibi güçlüydü,yıkılmıyordu,çevikti.Şimdi hiçbirinden eser yok.Ronaldo gibi kendine bakmıyor.

Messi en ucta oynadiginda inanilmaz katki yapıyor skora bu cok acik ama Barca daha fazla kupa kazanmak istiyorsa

Neymar Falcao Messi

Iniesta Busquets Xavi

Alba Masc Pique Dani

Valdes

Tarzi olan 4 3 3 une geri donmeli.

Falcao'yu örnek olarak koydum, Rooney'den Cavani'ye elit santraforlar arasindan sistemlerine en uygun olanini oraya yapistirmalari lazim. Ellerinde bir Klose bile olsa cok is gorurdu su düzende.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Messi'nin pozisyonunda Fábregas oynattırdı Barça.

Bence Barça'nın elinde şu an İbrahimoviç, Keita, sağlam kaleci olsaydı. Artı üç sene önceki Puyol ve Piqué. Barça hala dünyada en iyi takım olurdu.

Yalnız oyuncular yaşlanıyor, ve takımın zayıf yanlarına iyi takviye yapmadı.

Barca oturmuş sistem yeeavvv hocası kim olursa olsun oynar her türlü yeeavvv diyen angut spor yorumcularına gelsin bu mağlubiyet ve genel olarak tüm sezon. Oyuncuya sorup TD getirirsen böyle olur işte

Üst Alt