Çebi: "Ayrıcalık ve torpil istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1622708571163.png

Ahmet Nur Çebi: "Bu sene tabiri caizse torpile ihtiyacımız var. Bizi biraz kayırsınlar. Biz dışarıda Türkiye'yi temsil edeceğiz, hafif torpile ihtiyacımız var, limitlerimizde hoşgörüye ihtiyaç var."

Ahmet Nur Çebi: "Avrupa'da kupa istiyoruz.

Ahmet Nur Çebi: "Avrupa'ya giden takımlara limit konusunda torpil olmalı"

Ahmet Nur Çebi: "Limitimiz 200'se 300, 300'se 450 olmasını istiyoruz. Mevcut limitlerin, geçtiğimiz sezona göre %30 artmasını istiyoruz."

"Şampiyonlar Ligi için transfer formulüyle, ben kulübü aldığım çıkmaza geri götürürüm. En doğru olanı yapmaya çalışacağım. Rüştümüzü ispat ettik, biraz başkanlarına güvensinler. Uçuk kaçık transferler yapmayacağım."

"Sergen Hoca'nın dik duruşu var, geriye dönmez, vazgeçmez. Cesaretli ve zeki. Başkanı olarak benim söyleyebileceklerim bunlar. Başarının dışında da iyi bir karakter."

"Ümraniye'deki herkesi olduğu gibi muhafaza etmek istiyorum ama birçok futbolcumuz da şu an milli takımlarında. Kimsenin aklını karıştırmaya gerek yok. Bu ara milli takıma konsantre olsunlar bakalım."

"Ghezzal ve Rosier'in kalmasını istiyoruz ama onların son dakikalarda gelen birileri olduğunu hatırlarsanız, bir daha bir Ghezzal ve Rosier çıkabilir. Mevcutları sevdik, olursa onlar olur. Buradan herkes gidebilir, ben de gidebilirim, Beşiktaş kalıyor."

'Aboubakar, Türkiye'de başka kulüpte oynarsa yaklaşımınız ne olur?' sorusuna Ahmet Nur Çebi: "Oynayabilir. Gökhan Gönül, Fenerbahçe'de oynuyordu, geldi, tekrar Fenerbahçe'ye gitti. Aboubakar da gidebilir."

"Benim hepinize vefa borcum var dedi. Kimse Beşiktaş'tan büyük değil. Sporcu sporcudur, profesyoneldir. Ben de başkanım. Gelene ağam, gidene paşam."

"Gelen teklifler var ama genç çocuklar, çocuklarımın aklı karışır. O çocuklarımızın biraz daha bizimle pişmesini tercih ediyorum ama beklenmedik gelişmeler olabilir. 4 genç oyuncumuzdan bahsediyorum."

"Camiama şampiyon sensin demek istiyorum Bana güvensin, rahat olsunlar."

EVvM2VaWAAog6CE.jpg

Üst Alt