Çebi: "Ayrıcalık ve torpil istiyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dun bu adamin roportajini izledim Avci ile ilgili. Adami once ovdu, issizlik suresince maasini istemis sonra sozlesmemi fesih ederiz diyerek aldi diye. Sonrada ekliyor; Avci simdi TS'den 6m TL aliyor. Bizde 12m TL aliyordu diye... Hem ona laf cakiyor hemde eski baskana. Bu adam kadar ben yuzsuz ve dan-dun konusan baska bir tip gormedim. Aziz bile boyle laflar etmezdi yahu. Hani referans noktamiz olarak. Piskin herif. Imtiyaz bekliyor, su lafa da ayri gicigim: "Turkiye'yi temsil edecegiz".. Ay g.t'um. Bana sanki savasa gidiyor zorla gonderilmis Asker'imiz gibi harcirah istiyor. At kafasi.

Ahmet Nur Çebi torpil istedi, TFF istenileni yaptı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin, "Avrupa'ya giden kulüplere ayrıcalık tanınsın" isteğine TFF talimat değişikliği ile yeşil ışık yaktı. Yapılan talimat değişikliği, Avrupa kupalarından elde edilen gelirlerin üçte ikisinin limitlere eklenmesini öngörüyor. (Ajansspor)

* Eskiden bu oran üçte birdi.

Ahmet Nur Çebi torpil istedi, TFF istenileni yaptı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin, "Avrupa'ya giden kulüplere ayrıcalık tanınsın" isteğine TFF talimat değişikliği ile yeşil ışık yaktı. Yapılan talimat değişikliği, Avrupa kupalarından elde edilen gelirlerin üçte ikisinin limitlere eklenmesini öngörüyor. (Ajansspor)

* Eskiden bu oran üçte birdi.
Ellemeye gerek yok
İki seneye menemeni sıyırırlar

Üst Alt