GSC Haber - Cédric Bakambu KAP'a Bildirildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Cédric Bakambu KAP'a Bildirildi!

Sen biliyorsundur da ben bilmiyorum. :)
Tabii ki haklısınız, videolardan futbolcu analizi yapmak da doğru değil zaten. Demek istediğim paylaştığım gif çok eski bir pozisyon, şu an Bakambu o kadar hızlı ve çevik değil, gife bakıp da bu adamı almışız diyeceğimiz bir izlenim olsun diye paylaşmadığımı belirtmek istemiştim. :)

Umarım beklentilerimizi karşılayacak performans sergiler ve şampiyonluğumuz da güzel bir payı olur :hat:

Artıları;
-yedek bekler sorun çıkarmaz
-icardinin yokluğunda at-eşek mevzusu olmaz
-ikardiyle beraber oynayabilir
-forvete evrilsede sol kanat orjinli olduğu için bazen orda da denenebilir
-çok fazla takım görmesi avantaj
-gittiği her yerde yazmış formsuz dönemi galiba yok
-çok fazla lig görmüş bu da bi artı
-yaş ve maaş olarak uygun
-tr geçmişi olduğu içün ligi de biliyo
-galiba fransızca konuşuyo boey berkanla dubua gomisle meçti dubuayı tekrar meçlemiş olduk
-milli takıma son zamanlarda çağrılmıyo deniyodu afrika kupası başladığında arazi olmayabilir
-takımdaki zenci eksikliğini savunmadan ziyade hücumda kullanmamızı sağlayıp ordan da katkı sağladı
-sprinter bi herif ama sadece savunma arkası koşusuna bağlı biri değil oyun çeşitliliği açısından el rahatlatır
-gelmeyi kendisinin istemesi + düşük paraya gelmesi ++ arabistandan kaçması +++
-sakatlık sorunu yok
-arıza bi tip değil sansasyonu yok işinde gücünde ekmeğinde
-uçak arıza yapıp eşi korkunca uçuşu ertelemesi de takdiri hakediyor
-uçağı kendisi kiralamış belliki bonkör
-uçuş gerçekleşmeyince bizimkiler uğraşma biz başka uçak ayarlarız demiş ama ben bunun parasını peşin verdim o yüzden binicem diye diretip parasını çöpe atmak istemememiş bu da helal olsun dedirten bir done

Eksileri;

Yedek forvet adam. Icardi'nin olmadigi maclarda yada oynayamadigi maclarda skor ve forvet/striker yukunu ceksin bize yeter. Yer yer, Icardi'nin partneri de olacak zira bunu Hoca birkac kez soyledi. Halil'de bu profile uyuyor, ortasaha icinde alternatif olusturuyor (10 numara icin yeri geldiginde). Kagit ustunde bencede iyi bir isim ancak gelip oynadiktan sonra yorumlamak dogru olani. Video'da ucup kacan ne cengaverler tirt cikti biliyoruz.

Tabi ki her transfer gibi bunun da tutmama ihtimali var ama ihtiyacımıza ve maliyetine bakılırsa harika iş. Ülkeyi biliyor bizi biliyor tecrübeli atletik ve daha geçen yol komşuda gol kralı olmuş bi herif. Bence iyi denk geldi

Üst Alt