GSC Haber - Cédric Bakambu KAP'a Bildirildi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Cédric Bakambu KAP'a Bildirildi!

Bir transferin tutmaması için bir sürü etken var, takıma alışma, sisteme ayak uydurma, taraftarla olan iletişim, bulunduğu yer, sakatlıklar, kimin yerine geldiği, şans faktörü gibi gibi.. Yani ne kadar ince eleyip sık dokusanda Aykut hocaminda dediği gibi her çiçek her toprakta olmayabiliyor. Hal boyleyken sırf ben demiştim demek için bu adam tutmaz, bu adam çöp diyenler neyini tatmin etmek için diyorlar hiç anlamiyorum. Adam aradığımız her özelliğe bire bir uyuyor ve maliyetsiz. Eleştirilerinizi kendinize saklayin, puan kaybında gelirsiniz bu topice.

Galatasaray a imza attı transferine karşı olanlardan biriydim ancak artık oyuncumuz çıkıp formayı giyip belli bir süre oynadıktan sonra görelim katkısını.Olumsuz konuşmanın şuan takımımıza pek bir katkısı yok.

Icardi'nin arkasına pivot özelliği daha fazla, daha cüsseli birini tercih ederdim aslında ama hayırlı olsun.

Bence oynadığı zamanlarda çok iyi katkı verecek ve Okan hoca Icardi ile birlikte oynatmanın planlarını yapacak yedek tutmak haksızlık olacak çünkü verim aldığımızda

Sistem değişikliği gelebilir

Barış, Zaniolo veya Halil de sanki bu rolü idare edebilirlerdi. Oyun sıkışınca herkes ileride şişirecek adam arıyor, Icardi de yoksa büyük sıkıntı çekiyoruz genelde bu tip santraforlarla. Hayırlısı olsun, umarım daha doğru bir karar olmuştur dediğin gibi.
Oyun sıkıştığında şişirmeye dönüyorsan taktiğin yoktur, tükenmiştir. Ben geçen sene öyle bir şey yaşadığımızı hatırlamıyorum.

Oyun sıkıştığında şişirmeye dönüyorsan taktiğin yoktur, tükenmiştir. Ben geçen sene öyle bir şey yaşadığımızı hatırlamıyorum.
Şişirmekten kastım ceza sahasına doldurmak değil. Geçen sene kaleden ve defanstan paslaşarak değil, genelde ileri atılan uzun toplarla çıktık. Geride oyun kurmaya mahkum olduğumuz maçlarda da zorlandık, ortada oyun yokken Icardi'ye açılan bir ortayla maç kazandık vs. Üstelik çoğu maçı bizden çok daha kalitesiz lig takımlarına karşı oynadık. Bu sene Avrupa'da bu zorlanmaları daha çok yaşayacağız ve oyuncu repertuarımız ne kadar geniş olursa oyun çeşitliliğimiz de o kadar geniş olur.

Üst Alt