Cem Sultan Kayserispor'da! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan Kayserispor'da!

Cevap: Cem Sultan Kayserispor'da!

Antu'nun Selçuk İnan'ın bize geldikten sonra yaptığı yorumları şimdi siz yapıyorsunuz.Bir oyuncunun kalitesi gittiği takıma göre değişmez.Bence kadroda tutulmalıydı,ama hem Cem hemde yönetim fedakarlık yapmadı.

Sen bu çocugu görmezden gelirsen ikinci yarı başından beri doğru düzgün bu çocuklara bir kez olsun bile şans vermezsen hak vereceksin bu gençlerimize.. Hagi geldi aynı Bülent Ünder dediniz aynı bir gence bile şans vermedi.Helal olsun Cem'e en dogrusunu yaptı.Sana kıymet vermeyenleri utandır sonra buralarda sızlansın Polat ve yönetim zihniyetinin getirdiği T.D.ler ve yandaşları..

Belli bir zaman sonra,istediği takım olan Fenerbahçe'ye gider :(

Bir nevi hülle oluyor.

Bizim onu oynatmayışımız bir hata ise,onunda yetiştiği klübü umursamayarak,özelliklede Hurma'lı Kayserispor'a gitmesi en büyük hata.Bana göre, hatadan öte ihanet ;)

Fazla değil ,2 sene içinde kokusu çıkar bu işin.

Gittigine üzülmedim

Üzüldüğüm tek nokta Servet ÇETİN'in hedefine bir kez daha ulasmıs olması

üzülmedim.para için gitti çünkü.emre çolak,semih kaya,arda turan dan ne farkı vardı onun? hepsi boş mükavele imzaladı o gitti naptı? birileri daha yazmış gs kimsenin arkasından ağlamaz diye isterse bi sezonda 20 gol atsın,gs'ye dönmesine çok da sıcak bakmam

Gittigine üzülmedim

Üzüldüğüm tek nokta Servet ÇETİN'in hedefine bir kez daha ulasmıs olması

Herkes tek taraflı bakıyor. Bazen birisiyle aranda bişey geçmesi gerekmez. O insanın ukala konuşması bile insanı sinir eder. İlk kıvılcımda parlarsın. Kavga sonrası açıklamaları yaşına göre fazlaydı. Demek ki Servet birşeyin ayar olmuş..

Kendi paşa gönlü bilir. Çeker gider. Piyasadan oyuncudan bol ne var. Ayrıca bu saatten sonra oynayamazdı.

Ne kadar boş yorumlar var yahu. Ne istiyorsunuz adamdan , bu kadar harcanan genç oyuncu haksız , onları gönderenler haklı. Umarım hakkında hayırlısı olur. Senelerdir altyapıdaki en önemli gelecek vaad eden oyuncumuzdu. Kayseri'de umarım oynar.

1 Cem Sultan gider, 1000000 Cem Sultan gelir. Kendisinin yeteneklerinden haberdardık, yalnız bu kadar şımarık bir futbolcu için pek üstüne gitmeye değmez. Herkes bir Arda değil. Arda'nın kıymetini bilelim.. :)

Servet az yapmış buna.Bide serveti eleştirenler vardı.Tipinde hayır yoktu zaten şımarığın.

"Abi ya, futbola baslamadan küstürdünüz beni ya, ühü ühüü!"

Adam belli ki takim arkadaslarini kiskanmis durmus sezon boyunca. Servet'in parasina laf atarak fesatligini belli etmisti zaten. Sezercik'in filmlerine benzetiyorum bu ezigi..Arda'nin, Kazim'in falan Ferrarilerini gorunce;

-güzelmi şekeyley ?

-hmm baldan tatlı

-biy gün bende yicem o şekeyleyden.

Yahu ne abarttınız şu işi giden gider.

Adam haklıda burda A2 de kalıp kalıp oynatılmayınca 2. lig de 3. ligde takımlarda oynamaya başlayınca da hatırlayacakmıydınız bak bizde kalmıştı diye.

Benim için oyuncu yoktur Galatasaray vardır. Cem'de oynatılmadı gitti doğruyu yaptı seneye bakıp görecez ne olacağını

Olayın iç yüzünü bilmiyorum. Cem Sultan twitter'da Galatasaray'ı çok seviyorum tarzı söylemlerde bulunuyordu. Ama tek taraflı bakmamak gerek, yöneticiler ne diyor acaba?

Bize 10 lira dedikleri futbolcuları Fenere 1 liraya satıyorlar,

bizde adamlara bedavaya futbolcu kaptırmışız. Çok zoruma gitti.

Servet az yapmış buna.Bide serveti eleştirenler vardı.Tipinde hayır yoktu zaten şımarığın.

Bu başlığa girip girmeme konusunda çok ciddi tereddütlerim vardı, haber açıklandığında böyle bir başlığın açılacağını ve çoğu kişinin bu olayın sorumlusu olarak Servet'i göstereceğini tahmin ediyordum.

Nitekim geldim gördüm ki gerçekten böyle olmuş durum.

Çok yakından bilmiyorum ama sanırım Cem Sultan ailesine bakmak gibi bir misyon yüklenmiş bu genç yaşında zir bütün aile onun kazanacağı paraya bel bağlamış. Ben takımımızın kendi elleriyle büyüttüğü bu kadar yetenekli bir oyuncuyu bir çırpıda kaybetmeyi düşünebilecek kadar akılsız ve vefasız kişiler tarafından yönetildiğini düşünmüyorum. Bu açıdan baktığımızda Cem Sultan'a da alt yapıdan yükselen oyuncular yapıldığı gibi boş mukavele teklif edildiğini, ilk etapta A2 düzeyinde kazandığı paranın çok üzerinde ve zengin bir ailenin geçim standardında aylık kazanç teklif edildiğini (Bunun da bir yıl içerisinde diğer kazançları hariç toplam 200.000.TL civarında olduğunu), göstereceği performansa göre de sözleşme süresi içerisinde koşullarının düzeltileceğinin taahhüt edildiğini tahmin ediyorum. Ancak, Cem Sultan'ın ailesi bu teklifin kendilerini tatmin etmeyeceğini ve garanti olarak başlangıçtan itibaren teklif edilenden çok yükseğinde bir para talep ettiklerini düşünüyorum.

Cem Sultan adına üzüldüğüm nokta takımımızdan ayrılmasından ziyade ailesi tarafından kendisine yüklenilen misyon nedeniyle ileride çok üzüleceğidir. Zira ileride performans olarak kendini gösteremediği takdirde Cafer Can'lar, Özgür Can'lar gibi alt kademe oyuncusu olarak kalmaya devam etme tehlikes ile karşı karşıyadır bu tercihi sebebiyle.

Umarım kendisi için çok doğru bir tercih olur ve başarılı bir kariyer yapar! Bizim için ise hayırlısı olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimizden.

Ayrıca onlar futbolcu , adamların para kazanmak görevleri. Niye para kazanmak istiyor olmaları herkese hainlik olarak geliyor anlamıyorum.

Evet arkadaşlar kim şımarıkmış her gençten biraz yukarıda yaşayana ama herşeyi gözönünde olan, hareketlerinin yanlış yorumlanacağını düşünmeden hareket eden bizim istemediğimiz Batuhan mı yoksa içten pazarlıklı Cem mi?

Karar sizin..

Bu adam Servet'le tartıştığı zaman herkes ilah yapmıştı,

kimse tek bir laf söylemiyordu, söyletmiyordu.

Şimdi sayan sayana.

Ne garip yazarlar var anlamak mümkün değil.

Üst Alt