Cem Sultan Kayserispor'da! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan Kayserispor'da!

Cevap: Cem Sultan Kayserispor'da!

Nevzat Dindar

Cem Sultan Servet'e meydan okurken bır takıma ımza attıgını yazmıstım. Kendısını ıspatlayıp oyle gıttı

Yetenek sizi zirveye taşıyabilir, fakat zirvede kalmanızı sağlayacak olan şey karakterinizdir..

"SAOL BABA Beni böle yetıstırdıgın ıcın hakkımı savunmak dogruyu sölemek dogru soleyenı 9 köydn kowarlar ama kımse bılmezkı 10.köyun oldunu"

Demişti Servet olayından sonra twitterda cemsultan.

10.köyünde başarılar sana şımarık kardeşim.

Şu adi kayseriye gitmesi kötü oldu, adamlar resmen Galatasaray düşmanı..eziklerin köpegi süleyman i-i

Adama 1 kere bile şans vermezsem kim olsa gider. Ben olsam bende giderdim valla. hak veriyorum Cem'e...

Bizde kalıp 7. forvet olarak sırasını mı bekliyecekti?Bu sezon bile şans bulamadı çocuk,hak vermek gerek.Cafercanlar,özgürcanlar önünde örnek olarak duruyor.Fırsatı varken kendini süper ligde denemek istemesi çok normal.Geleceğini düşündüğü için 20 yaşındaki bir çocuğa bu kadar yüklenmemek gerek.

Yolu açık olsun,çok başarılı olsun...

Gitmeseydi de ne yapsaydi sozlesme uzatip bank asyaya yada dandik super lig kuluplerine gitmek icin takas sirasi mi bekleseydi?

Aferin Cem Sultan. Akıllı adammışsın. Geldin 20 yaşına ne işin var paf takımda hala. Bu sene bile şu forvetsizlik de Stancu'yu oynattık seni oynatamadık. Bu sene hayatta oynatamazdık. Kimse kızmasın. Umarım çok başarılı olur da onu oynatmayanlar başını taşlara vurur.

Şota biraz üzerinde dursa iyi işler çıkarabilir. Kendisi adına en doğru kararı vermiş bulunmakta. Bizimle sözleşme yenileseydi forma bulması imkansıza yakındı.

O kadar genç ve kendini geliştirmeye müsait genç forvetler varken buna hiç üzülmedim açıkcası. Parası neyse verir alırız başka birini kensi için GALATASARAY defteri sonsuza dek kapanmıştır.

İsabet olmuş.Ben bu sene Emre Çolak'tan başka genç oyuncu oynatılacağını düşünmüyorum.Buna Berkin'de dahil edilebilir.

klasik şehir efsanelerinden cem sultan'da ayrıldı aramızdan,beşiktaşlı batuhan 1 bu çocuk 2 hani bunları manchester,chelsea istiyordu....neyse hayrını görsün kayseri...anlamadığım bukadar etik kurallara takılan hurma daha bugün sözleşmesi bitecek oyuncuyu acaba nezaman aldı ve basın nekadar duracak üzerinde

Yok Galatasarayli dogdum Galatasaray'da ölecegim gibi hikayeler anlatti durdu, simdide birden Kayserispor'a gitti. Anlasilan Cem hakkindaki soylenenler gercekti: "Parayi sorun ediyordu".

Hic uzulmedim ...

Üst Alt