cem uzan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cem uzan

Durduk yere Feto ya niye saldirmis bu yahu. Yoksa ülkeye dönebilirim ümidi ile ben de sansimi deneyim Feto'ya sallayim mi demis.

Ne de olsa moda bu aralar. RTE'ye yaranmak isteyen herkes Feto'ya saydiriyor. RTE'nin koyunlari haric herkes RTE'nin Feto ile yillar önce asna fisna oldugunu görüyor.

Ülkeye bak arkadas, iyiyce boku cikmis.

Durduk yere Feto ya niye saldirmis bu yahu. Yoksa ülkeye dönebilirim ümidi ile ben de sansimi deneyim Feto'ya sallayim mi demis.

Ne de olsa moda bu aralar. RTE'ye yaranmak isteyen herkes Feto'ya saydiriyor. RTE'nin koyunlari haric herkes RTE'nin Feto ile yillar önce asna fisna oldugunu görüyor.

Ülkeye bak arkadas, iyiyce boku cikmis.

Daha önce de Fetoya sallıyordu

cem uzan anlatıyor fetullah gercekleri - YouTube

“Bu nasıl oldu kim yaptı bunu?” sorusunu ise Uzan şöyle cevapladı: “Bunu yapanlar bugün çok net ortada. Bunu yapan, yaptırtan ABD şirketinin kullandığı sözde özel güvenlik şirketi çeteleri, bunların Türkiye’de kullandığı kimi kişilerdir. Fethullah Gülen’i de kullandılar. Fethullah Gülen’le ilgili bunu söylememin nedeni bugün gelinen noktadan dolayı değil. Fethullah Gülen aleyhine Star Gazetesi’nden haberler yayınlanıyordu. Amerikalılar’la Fethullah Gülen işbirliği içine girdiler. Kepez’e el konulması için hazırlığı yapanlar da Fethullahçı’ydı (Uzan, burada bir bakan ve bazı üst düzey yetkililerin isimlerini sıralıyor.) Cemaat üzerinden, ailenin servetinin yarısı yok ediliyor. Bir yazar (isim veriyor) kendi köşesinde ‘Ben gittim Başbakan Erdoğan’a, Kepez Elektriğe el koymaları için dil döktüm’ diyor. Erdoğan, yeni Başbakan. O günlerde devleti yeni tanıyor. Ne olduğunu ne olmadığını bilmiyor. ‘El koyun’ dediler koydu. Sonra bütünüyle bankaya hücum başlatılıyor. Ondan sonra da TELSİM ve diğer tüm şirketlere el konuluyor. TMSF, cemaat tarafından dizayn edildiği için 40 bin kişinin çalıştığı şirketler, 9 ayda Fethullahçılar’ın kontrolü altına geçiriliyor. Aşağı yukarı 12 ila 13 milyar dolar, Uzan Ailesi’nden çalındı.

rte fetonun ürünüdür zaten. Atombombası kendi odasında da patladı işte. Patladı ve yavaşça heryeri kapsıyor o bomba.

Pardon bn ilk defa denk geldim salladığına önceden de yaptığını bilmiyordum.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt