Cemal Özgörkey: "İmza kampanyasını doğru yaklaşım olarak görmüyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cemal Özgörkey: "İmza kampanyasını doğru yaklaşım olarak görmüyorum"

Yav he he.. Senin ve bu herifin söylemlerinin çok karşılığı var. Yahu Galatasaray elden gidiyor, her geçen gün eriyor sen kalkmış yok saygı, sevgi, cambırleyli cap cup, Cemal kodamanı imza kampanyasını doğru bulmuyormuş. Bu duruma sessiz kalan Galatasaraylı olamaz. Gerisi teferruat!

Ben forumda ya da forum disinda herhangi bir dusunceye karsit oldugumda bu tip kelimeler kullaniyorum muyum sizlerden birine ya da herhangi bir x kisiye karsi ?
usturuplu sekilde de elestiri yapabilirsiniz

sinan bilgin dizler ustunde hayat yasiyor

cemal onun bunun veledi ozgorkey haddini bilsin, serefsiz namussuz, insanliktan nasibini almamis saksocu

Ben forumda ya da forum disinda herhangi bir dusunceye karsit oldugumda bu tip kelimeler kullaniyorum muyum sizlerden birine ya da herhangi bir x kisiye karsi ?
usturuplu sekilde de elestiri yapabilirsiniz

Galatasaray'a saygısı olmayanlara karşı usturuplu olamıyoruz kusura bakma. Cemal gibi işe yaramaz kodamanlar da kulübün menfaatine bir halt etmeyecekse gürültü etmesin. Bu sümsüklerin aklına ihtiyacı yok camianın. Herkes görüyor neyin ne olduğunu.

Beyler uzatmaya gerek yok , ben bu usluptan rahatsizim nokta . Istemiyorum bu sekilde kufur kiyamet hakaretli konusmalar , soz konusu volkan da olsa emre de olsa demiroren de olsa

Elestirinizi , sinirinizi guzel kelimelerle dile getirin , mecbur degilim ben burada hakaret sovme okumaya

Ben bildigimi okurum derseniz de benim karisma yetkim yok forumda , ama bunlari soylemekte de ozgurum , bu tutum ve tavrinizdan ,kelimelerinizden rahatsizim ve uyariyorum

Dinlersiniz dinlemezsiniz ,uyar uymazsiniz , o sizin kararinizdir .

merak ettiğim ortada fol yok yumurta yok nereden çıktı da kim ki bu arkadaş röpörtaj yapılıyor kendisine.....
Dursun karşı atak olarak yaptırıyor belli şerefsiz köpekler

Beyler uzatmaya gerek yok , ben bu usluptan rahatsizim nokta . Istemiyorum bu sekilde kufur kiyamet hakaretli konusmalar , soz konusu volkan da olsa emre de olsa demiroren de olsa

Elestirinizi , sinirinizi guzel kelimelerle dile getirin , mecbur degilim ben burada hakaret sovme okumaya

Ben bildigimi okurum derseniz de benim karisma yetkim yok forumda , ama bunlari soylemekte de ozgurum , bu tutum ve tavrinizdan ,kelimelerinizden rahatsizim ve uyariyorum

Dinlersiniz dinlemezsiniz ,uyar uymazsiniz , o sizin kararinizdir .

adam'da uslup mi biraktiniz ulan? Takimin anasini aglattiniz, yolda biri gecip selamun aleykum dese, aleykum selam nolacak bu milyon dolarlik serefsizler diye muhabette baslar olduk, sizin gibi serefsizler pilav yesin diye.

Senin istedigin ile uslup degismez, GScimbom forum'daki soz sahibileri senin gibi keresteleri takmaz, git twitter'de hashtag ac.

Aysalın adamı işte ne olacak al birini vur ötekine

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt