Cengiz Özyalçın: "Bizden taraf olmayan bertaraf olur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz Özyalçın: "Bizden taraf olmayan bertaraf olur"

1205739_620x410.jpg

Sarı kırmızılı yönetimde 2. başkan olarak görev yapan Cengiz Özyalçın yönetime yönelik taraftar protestolarına ilişkin sert çıkarken taraftarı şımarık olmak ile suçladı.

Sosyal medya'da yönetim aleyhine organizasyon çağrısı yapanların gerçek Galatasaray'lı olmadığını söyleyen Özyalçın, ellerinde oldukça değerli bir kadro olduğunu ve 1-2 takviye ile hedeflerine ulaşabileceklerini düşündüklerini belirtirken taraftara veryansın etti.

BİZDEN TARAF OLMAYAN BERTARAF OLUR

Galatasaray için en iyi yönetimin şu an ki mevcut yönetimin olduğunu belirten Özyalçın, taraftarın 2 sezonda 4 kupa kazanan başarılı bir takımı psikolojik olarak çökertmekten başka bir işe yaramadığını, ve tribünleri boş bırakarak takıma destek vermediklerini belirtirken oldukça tartışılacak bir söz ile konuşmasını bitirdi. Bundan sonra ki süreçte bizden taraf olmayan bertaraf olur diyen Özyalçın, gerek camia içinden gerek de taraftardan destek yerine köstek gördükleri bir ortamda Galatasaray için elini taşına koymaktan imtina etmeden çalışan yönetime reva görülen bu davranış ihanettir ve ihanetin de bir bedeli vardır şeklinde konuştu.

Dedigim gibi tek yol bu lavuklara patronun kim oldugunu anlatmak.

1. Tek Kombine almayacaksin. Ben 2 yildir biraktim.

2. Store dan cop almiycan. Ilk kez forma almadim.

3. 2000 yilindan bu yana araliksiz devam eden digiturk uyeligimi iptal ettirdim. Sebep olarak da dursunu soyledim kabaca 20 kere aradilar vazgecirmek icin.

Bunu tek yapmam hic bisey ifade etmez.

Ama bir kac yuzbin taraftar yaparsa işte bu itlerin hepsi defolur gider.

Son düzenleme:
ulan dursunu geçtim benim en ifrit olduğum adam bu.futbol bazında bilgi&kültür seviyesi yok adamın. {akhisara 3 gol atmışız daha ne diyen biri bu hatırlamayan olursa}
karşımda görsem tekme tokat girerim o derece.
en büyük ihaneti eden bu en iyi yönetim(!) zaten zevzek zevzek konuşmuş her zamanki gibi. kısa zamanda defolup giderler inşallah. resmini gördükçe insta küfür edesim geliyor.

Dedigim gibi tek yol bu lavuklara patronun kim oldugunu anlatmak.

1. Tek Kombine almayacaksin. Ben 2 yildir biraktim.

2. Store dan cop almiycan. Ilk kez forma almadim.

3. 2000 yilindan bu yana araliksiz devam eden digiturk uyeligimi iptal ettirdim. Sebep olarak da dursunu soyledim kabaca 20 kere aradilar vazgecirmek icin.

Bunu tek yapmam hic bisey ifade etmez.

Ama bir kac yuzbin taraftar yaparsa işte bu itlerin hepsi defolur gider.

Seninle hemfikirim, defolsun gitsin. Ama kim gelecek? Son yıllarda aday olanları da düşün, hiçbiri içime sinmedi. Unal Aysal dan çok umutluydum, sacma sapan işler yaptı, bol bol kendi reklamını yaptı, borc yukunu artırdı, gitti. Bize soyle F. Orman gibi bir baskan lazım.

Seninle hemfikirim, defolsun gitsin. Ama kim gelecek? Son yıllarda aday olanları da düşün, hiçbiri içime sinmedi. Unal Aysal dan çok umutluydum, sacma sapan işler yaptı, bol bol kendi reklamını yaptı, borc yukunu artırdı, gitti. Bize soyle F. Orman gibi bir baskan lazım.

fikret orman mizacında ve kafayapısında bizde tek adam var hatta fikonun daha dobrası o da adnan öztürk

ama okadar ciddi destek toplamışken elini birden çekti ya onada yazıklar olsun

Fatih İşbecer'i konuşmasından dolayı bitirdiler de bu adam niye hala konuşuyor? Duygun Yarsuvat, bununla ilgili niye hiç yorum yapmıyor. Sırf şu bile bu yönetimin defolup gitmesi için bir sebep.

Mehmet helvacı it oğlu it nerdesin
Aysal'a giydiriyordun özbek hakkında tek bir açıklaman yok.

Hain herifler

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Üst Alt