Cengiz Özyalçın: "Bizden taraf olmayan bertaraf olur" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz Özyalçın: "Bizden taraf olmayan bertaraf olur"

Valla Duygun Yarsuvat içinde "eşek gelse" dedik... Eşek geldi takımı anasını.... Büyük konuşmamak lazım, eşekoğlu eşek gelir o zaman ne bahane bulacağız? Bizim genel kurul zaten eşek çiftliği ve çoğu da 70 üzeri eşekler cennetine gitmeye aday adamlar:D Buyur buradan yak!

Harbiden Dursun yerine eşek gelse daha iyi olur.Bu en son nokta bence.Bundan kötüsü olmaz.

Dedigim gibi tek yol bu lavuklara patronun kim oldugunu anlatmak.

1. Tek Kombine almayacaksin. Ben 2 yildir biraktim.

2. Store dan cop almiycan. Ilk kez forma almadim.

3. 2000 yilindan bu yana araliksiz devam eden digiturk uyeligimi iptal ettirdim. Sebep olarak da dursunu soyledim kabaca 20 kere aradilar vazgecirmek icin.

Bunu tek yapmam hic bisey ifade etmez.

Ama bir kac yuzbin taraftar yaparsa işte bu itlerin hepsi defolur gider.
Kombine zaten alamıyorum zira 1000 km ötedeyim

Storeu.ihya ediyordum çöp.almıyorum 1,5 senedir

Kasım ayında taahhüdüm bitsin benim de 10 yıllık üyeliğim var iptal edeceğim bunlar gitmezse(bu arada eşim inanamıyor,sen şimdi maç.izlemeyecekmisin diyor,kadıncağız adak adamış garibim) tabi dursun giderse iş.değişir

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne aptal açıklamalar. Biz seni desteklemek zorunda mıyız be gerizekalı kardeşim? Senin gibi aptalların belki gidebileceğini ve Galatasaray'ı tamamiyle değiştirebileceğimizi düşünerek almıyoruz işte bir şey, desteklemiyoruz. İnsanın içi cız ediyor ama batarsa batsın kulüp. Sizin gibi ahmak, kulübün parazitleri silinmediği sürece 100 kere batar 100 kere çıkarız. 1 kere batalım tam batalım ama siz gidin artık gidin!

Üst Alt