Cengiz Özyalçın: "Mehmet Topal’ın transferinde yüzde 50 yol aldık" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz Özyalçın: "Mehmet Topal’ın transferinde yüzde 50 yol aldık"

türkiyede en kral yerli futbolcunun alacagi üst rakam 1.5milyon euroyu gecmemeli hele yabanci sinir olmadigi bir dönemde

mehmet topal maaşını uzatmak için bizi kullanıyor. topal bu yaştan sonra risk almaz muhtemelen 2.5 milyon euroya filan fenerbahçeye imzalar.

Abi avatarin sahane :hat:
Eyw. kardeşim :D

Foruma geldiğinden beri ilk kez adam gibi bir avatarı oldu divanenin.
Ahahahhahahah :D Bir ara Metin Oktay avatarı da kullandım kardeşim haberin olsun :asd22:

Abi bir ara böyle acayip birsey vardi, uzayin en uzak dibinden gelen bir canavar havasi vardi :D
Benim mi? :D Hangi avatar o yav merak ettim. Hiç öyle bir şey kullandığımı hatırlamıyorum :D

bu çapsızların elinde daha çok rezil oluruz biz muhtemelen aziz demiştir fake at GS'ye medyaya sızdır gel imzala felan diye ulan birde paylaşılamayan adama bak ilk tercihi şikebahçe olan bir adam songu alın başlatmayın topalınıza

Yok muydu öyle birsey abi yoksa yanlis mi hatirliyorum ben :D
Bunu mu diyorsun?

l1E3lr.jpg

:D

Eyw. kardeşim :D Sen yoksun zaten ne zamandır nerelerdesin? Hani tezin bitince rahatlıyordun kardeşim bu nasıl bir tezdir :D

Tez bitince başlıyormuş iş asıl. :D

Haber açıp 1-2 tane gidiyorum uzun süredir.

Kilyos, Hisarüstü, Küçükyalı derken vaktim yollarda geçti koca dönem. Geçen dönem işe girmiştim bir ara okulu bırakıp dersler çok kötüydü, araştırma görevlisi olunca onlara kasmam gerekti. Stres yaptım bayağı, hala toparlayamadım doğru düzgün o kadar çalışıp, stresten abuk subuk hatalar yapıyorum sınavlarda.

Doktora yeterlilik diye bir şey var bir de seneye ne olacak bakalım. :D Tez iyiymiş ağabey, master'da tadında bırakacaktık Doktora gerçekten ciddi. :D

Tez bitince başlıyormuş iş asıl. :D

Haber açıp 1-2 tane gidiyorum uzun süredir.

Kilyos, Hisarüstü, Küçükyalı derken vaktim yollarda geçti koca dönem. Geçen dönem işe girmiştim bir ara okulu bırakıp dersler çok kötüydü, araştırma görevlisi olunca onlara kasmam gerekti. Stres yaptım bayağı, hala toparlayamadım doğru düzgün o kadar çalışıp, stresten abuk subuk hatalar yapıyorum sınavlarda.

Doktora yeterlilik diye bir şey var bir de seneye ne olacak bakalım. :D Tez iyiymiş ağabey, master'da tadında bırakacaktık Doktora gerçekten ciddi. :D
Kolay gelsin kardeşim ne diyeyim cidden zor mevzular. Gerçi kendin kaşınmışsın o ayrı konu :D Bir de tabi seneler önce tezim bitince size arka arkaya 3-4 adet Esc düzenleyeceğim diyordun lakin sen düzenleyene kadar patlattılar garibim Esc'yi :D :D

Ne bilim aklimda böyle gözünden ates fiskiran degisik degisik bir yaratik kalmisti :D Ama bu foto'daki "yaratik" da az degil yani :asd:

Adam ruhunda beslediği ve biriktirdiği ne kadar eciş bücüş yaratık varsa avatarları yolu ile dışa vuruyor. Bu avatarı da uzun süre kullanmaz. Kesin yeni bir cehennem zebanisi ile yoluna devam eder.

Üst Alt