Cengiz Özyalçın: "Mehmet Topal’ın transferinde yüzde 50 yol aldık" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz Özyalçın: "Mehmet Topal’ın transferinde yüzde 50 yol aldık"

Adam ruhunda beslediği ve biriktirdiği ne kadar eciş bücüş yaratık varsa avatarları yolu ile dışa vuruyor. Bu avatarı da uzun süre kullanmaz. Kesin yeni bir cehennem zebanisi ile yoluna devam eder.
Yalan değil bir sonraki avatar olarak şunu düşünüyorum;

kvEbpy.jpg

Yukarıdaki iletisinden sonra söz konusu ''Teknik Ekipman'' için süresiz ban talep ediyorum. Bu adamın bu avatarla forumda gezmesi forumun selameti açısından azami oranda tehlikelidir.
Ban yersem çok özlersiniz bilesin :D Hem ne güzel avatar farklılık katıyor işte renk getiriyor daha ne olsun. Ne yapayım senin gibi 6 sene aralıksız aynı avatarı mı kullanayım? Biraz yenilikçi olmak lazım.

Ban yersem çok özlersiniz bilesin :D Hem ne güzel avatar farklılık katıyor işte renk getiriyor daha ne olsun. Ne yapayım senin gibi 6 sene aralıksız aynı avatarı mı kullanayım? Biraz yenilikçi olmak lazım.

İftira atma ben 6 senedir aynı avatarı kullanmıyorum :D Hepsi Tevfik Fikret ama 4 kere değişti. Sonuncusunu da sen yaptın :D

Üst Alt