Cengiz Ünder Rekor Bedelle Roma'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz Ünder Rekor Bedelle Roma'da!

ne cengizmiş arkadaş ?
bitli ligimizde iş yaptı diye adamı ne büyüttüler.
gitsin bakayım roma'ya görürüm ben onu .
bu fizikle yerler onu orda.

ne cengizmiş arkadaş ?
bitli ligimizde iş yaptı diye adamı ne büyüttüler.
gitsin bakayım roma'ya görürüm ben onu .
bu fizikle yerler onu orda.
Fatih, mesele lig değil, mesele çocuğun kumaşı. Şu anda Türkiye liginden oyuncu alınacaksa bir bu çocuk alınmalı idi ama Avrupa'ya gitmesi daha iyi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Fatih, mesele lig değil, mesele çocuğun kumaşı. Şu anda Türkiye liginden oyuncu alınacaksa bir bu çocuk alınmalı idi ama Avrupa'ya gitmesi daha iyi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

ben isterim avrupaya gitsin parlasın büyüsün arda gibi karakter yoksunu burnu kaf dağında satıcı biri değil ama iki sene daha başkaşehirde kalması gerektiğini düşünüyorum . büyük takımlardan birine giderse ben oldum bittim havasına erkenden kapılır sinan gümüş gibi parlamadan sönebilir.
kumaşı zaten iyi ama henüz erken .
salih de bu tavırlarla romaya yollandı kapasitesi yetmedi özgüveni tamamen sıfırlandı şimdi fenerde bile kadroya giremiyor.

ben isterim avrupaya gitsin parlasın büyüsün arda gibi karakter yoksunu burnu kaf dağında satıcı biri değil ama iki sene daha başkaşehirde kalması gerektiğini düşünüyorum . büyük takımlardan birine giderse ben oldum bittim havasına erkenden kapılır sinan gümüş gibi parlamadan sönebilir.
kumaşı zaten iyi ama henüz erken .
salih de bu tavırlarla romaya yollandı kapasitesi yetmedi özgüveni tamamen sıfırlandı şimdi fenerde bile kadroya giremiyor.
Bahsettiklerinin hiç birinde bu çocukta ki kumaş yoktu. Arda zaten başlı başına rezilin teki.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

inşallah anlaşma sağlanır yoksa Türkiye'de kaldığı sürece yazık olur Cengiz'e. Emre mor'dan daha fazla potansiyeli var bence.

Asparagas bir haberdir bu... Roma salih uçar transferi ile Türk oyuncuların mentalitesini çözmüştür eminim uzak duracaklardır. Türk oyuncuları iyi örnek olmadıkları zaman böyle kötü sonuçlar doğuyor. Misal barca artık Türk oyuncu alır mı almaz çünkü kötü tecrübeler edindi.

Affınıza sığınarak şahsi fikrimi belirtmek isterim. En iyi kanat oyuncuları çirkinlerden olur. Bir oyuncu ne kadar çirkinse o kadar verimi artar. Hele erkenden saç dökülme problemi falan ortaya çıkarsa deme keyfine. Estetik operasyon sayısı ise futbolcunun kalitesinde direkt etkilidir. Binlerce örneği var ırkçılık olmasın ama zencilik geni de kanatta çeviklik ve hız özellikleri katabilir.

Aynı şekilde alacağın Defansif ortasahanın Sakallı olması sert bakışlı maço tipli biri olması gerekir. Baktığınız zaman bu kesin karısını dövüyordur dediğiniz DMC babası olabilir.

Bekler ise temiz yüzlü olabilir hatta onlar aile babalarıdır asla zarar gelmez onlarda ilave olarak kulüplerine sadık olmakla beraber etliye sütlüye karışmazlar..

tabi verdiğim örnekler pozisyonunun en iyisini seçmekte kullanılması gerekir.

Fazlası için detaylı bir konu yazacağım arkadaşlar konu hakkında tez niteliğinde çalışmalarım olmuştur.

Son düzenleme:
Üst Alt