Cengiz Ünder Rekor Bedelle Roma'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz Ünder Rekor Bedelle Roma'da!

Cengiz için kesinlikle yanlış bir seçim.Özellikle Almanya ve ispanya olmalıydı bu yaşlarda ilk durağı.Fiziksel özellikleriyle gelişip süre alabileceği takımda değil Roma.Tabi 15 milyon euro muazzam para.Burada defalarca belirttik Bruma yı 18 20 gibi bi rakamdan aşağı bırakmayın diye mal yönetime.

Asparagas bir haberdir bu... Roma salih uçar transferi ile Türk oyuncuların mentalitesini çözmüştür eminim uzak duracaklardır. Türk oyuncuları iyi örnek olmadıkları zaman böyle kötü sonuçlar doğuyor. Misal barca artık Türk oyuncu alır mı almaz çünkü kötü tecrübeler edindi.

Affınıza sığınarak şahsi fikrimi belirtmek isterim. En iyi kanat oyuncuları çirkinlerden olur. Bir oyuncu ne kadar çirkinse o kadar verimi artar. Hele erkenden saç dökülme problemi falan ortaya çıkarsa deme keyfine. Estetik operasyon sayısı ise futbolcunun kalitesinde direkt etkilidir. Binlerce örneği var ırkçılık olmasın ama zencilik geni de kanatta çeviklik ve hız özellikleri katabilir.

Aynı şekilde alacağın Defansif ortasahanın Sakallı olması sert bakışlı maço tipli biri olması gerekir. Baktığınız zaman bu kesin karısını dövüyordur dediğiniz DMC babası olabilir.

Bekler ise temiz yüzlü olabilir hatta onlar aile babalarıdır asla zarar gelmez onlarda ilave olarak kulüplerine sadık olmakla beraber etliye sütlüye karışmazlar..

tabi verdiğim örnekler pozisyonunun en iyisini seçmekte kullanılması gerekir.

Fazlası için detaylı bir konu yazacağım arkadaşlar konu hakkında tez niteliğinde çalışmalarım olmuştur.

bize veya diger salak kulüplere gelecek diye korkmustum biraz
en dogru yolu secmis
eger aklini kullanirsa 2-3 seneye kalmaz ardanin esamesi bile okunmaz
türk futbol tarihinin en büyük fusbalcisi olabilir
benim son yillarda emre mor ile izledigim en yetenekli türk bu cocuk
emre mor malinin hali ortada bakalim cengiz neler yapacak

Bu başlığı okuyan fenerli arkadaşlara şunu açıklamak isterim; Salih Uçan isimli süper starınızı, sizde romaya iteleyebilir ve para kazanabilirdiniz.

Fakat Salihin Fb aşkı alevlendiği için romada durmak istemedi ve size Allahın beş kuruşunu kazandırmadı.. :)

ben bu kadar beklemiyordum, bu yüzden Bruma konusunda Dursuna kızamıyorum lafımı geri çekiyorum, yazıklar olsun, yeter bu kulübün paralarını iç ettiğiniz. Bir tek sözleşme süresi dezavantaj ama Brumanın piyasası daha yüksek, hadi onu geçtim, anlaştığınız, ufak detaylar kalan adamla nasıl sözleşme uzatamazsınız aklım almıyor. YALANCILAR!

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
3-5 maganda vardi buna cop diyen........ msjlarini okusan foruma sir alex uye oldu sanarsin ama iste
Çöp diyenler şimdiki yetenek ve potansiyel yeteneğin ne olduğunu bilmeyen futbol cahilleridir r'das

Adamlar Cengiz'in potansiyeline verdiler bu parayı

2.ligden yeni geldiği sezonda daha 19 yaşında ligde hem skora katkı yaptı hem de takımının oyununa olumlu etki etti

Çalım,oyun zekası,teknik,hız (yeterli düzeyde) hepsinden var çocukta

Fizik olarakta kendinin olması gereken seviyeye getirirse iyi futbolcu olacak

Geçen bir röportajını gördüm ben oldum deyip hemen arda vs gibi popo tavan olacak tarzda biri de değil

Hep daha iyisini yapmaya çalışacak türden bir karakteri var gibi

Ama bence İspanya lig olarak daha uygun olurdu gibi sanki. İtalya'da fizik olarak ezilebilir işte o konuya yönelmesi gerekiyor.

Üst Alt