cengiz ünder - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cengiz ünder

Diğer wonderkid diyebileceğimiz rakiplerine bakarak Cengiz 'in avantajı Cengiz gerçekten futbolu biliyor alt yapıda aldığı eğitimi yeteneği onu bambaşka bir yere getiriyor

İnşallah bozmaz sürekli daha çok çalışmaya devam eder ve Real-Barça gibi avrupanın en üst düzey noktalarında görebiliriz Cengiz 'i

bir

tff_1_lig_puan_durumu_ve_mac_sonuclari_h294003_bf37e.jpg

+
fft226_mf10057005.Jpeg

ürünü

Son düzenleme:
sakın gelme ülkeye. uzak dur. hatta ülkeden takım filan da tutma. milli maçlarda bile taraftara yüz verme sakın. çünkü yarın hemen hepsi ana bacı küfrecek biraz ayağın takıldığında. Avcı da dahil olmak üzere hiçbir türk hocaya bağlanma. imparator, abi, baba, dede görme. İtalya ikinci liginde oyna gerekirse ama bizim CL takımlarına gelme.

Allah yolunu açık etsin.

sakın gelme ülkeye. uzak dur. hatta ülkeden takım filan da tutma. milli maçlarda bile taraftara yüz verme sakın. çünkü yarın hemen hepsi ana bacı küfrecek biraz ayağın takıldığında. Avcı da dahil olmak üzere hiçbir türk hocaya bağlanma. imparator, abi, baba, dede görme. İtalya ikinci liginde oyna gerekirse ama bizim CL takımlarına gelme.

Allah yolunu açık etsin.
Bu bölüm disinda katiliyorum.
Bahsettigin olayda ayak takilmasindan bahsetmek cok masum olmus, söz konusu olan oyuncular bildigin kendilerini gelistirmeyi birakiyorlar, onu gectim adamlar kafa olarak futbolu arka plana atiyorlar. Bu yüzden, söz konusu olan bu oyuncu grubunu sütten cikmis ak kasik olarak göstermek dogru degil.

Bu bölüm disinda katiliyorum.
Bahsettigin olayda ayak takilmasindan bahsetmek cok masum olmus, söz konusu olan oyuncular bildigin kendilerini gelistirmeyi birakiyorlar, onu gectim adamlar kafa olarak futbolu arka plana atiyorlar. Bu yüzden, söz konusu olan bu oyuncu grubunu sütten cikmis ak kasik olarak göstermek dogru degil.

Kesinlikle adam tayfası için demedim. Onlar zaten benim nazarımda sporcu filan değiller. AMa devran onların devranı. Adam hocalardan adam younculara kadar.

Muslera'nın karısına dahi hakaret eden kitleleri de unutma. Lato'ya yapılanları, Emre Çolak'a Madrid maçında olanları vb.işler var. Hele hele rakip takım taraftarlarının yaptıkları eyvah eyvah.

Kesinlikle adam tayfası için demedim. Onlar zaten benim nazarımda sporcu filan değiller. AMa devran onların devranı. Adam hocalardan adam younculara kadar.

Muslera'nın karısına dahi hakaret eden kitleleri de unutma. Lato'ya yapılanları, Emre Çolak'a Madrid maçında olanları vb.işler var. Hele hele rakip takım taraftarlarının yaptıkları eyvah eyvah.
Hepsi dogru, hepsinde haklisin.
Ancak Lato´ya yapilan bile hemen yapilmadi, zarar verdigi halde israr edilmesi sonucunda yapildi.
Yapilan ise islik, cünkü artik gercekten yetmisti.
Yine Emre Colak veya adam tayfasi disinda olanlar, türk oyuncularin bir cogunu kast ettim ben aslinda.

Milletin karisina kizina laf edenlere gelince, karakolun ön kapisindan girip arka kapisindan ciktiklari sürece hic bir sey degismez.
Rakip taraftarlarin yaptiklarina gelince, yine aynisi gecerli ama bir konu daha var o isin icinde, yönetici tayfasinin yedigi haltlar, bu atesi iyice alevlendirmeleri.

Taraftar dedigin sütten cikmis ak kasik degil ama iste iclerinde kantarin topuzunu kaciranlari caydirici bir sekilde ayiklamadikca hic bir sey degismez.
Misal bizim deplasman maclari ve biletlerin cikar cikmaz satilmis olmasi.
Büyük bir ihtimal yönetim malum gruba aktariyor.
Sen bunu yaptikca bu adamlar her halti yerler.

Yoksa taraftar, derdi gercekten sadece takimini desteklemek olan taraftar gelip macini izliyor.
Yetmiyor, Belhanda gibi gamsiz ve takimini yüz üstü birakan bir oyuncuyu bile mücadele ettigi zaman alkisliyor.
Bu taraftar küfür etmiyor mu, illaki ediyor ama en fazla kendi kendine maci izlerken.

Son düzenleme:
Zamanın da bizs gelmesin diyordum.
Galiba laflarimizi bize yedirecek.
Neyse başarılı olsun ve abi ayaklarına yatanlar gibi olmasın da biz haksız çıksak da olur.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Üst Alt