cengiz ünder - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cengiz ünder

Öyle bir şey olursa işte Arda gibi antipatik olmaya başlar

Çok kritik bir çizgide şuan yapacağı bir hareket,söyleyeceği bir cümle bile tartışılır hale gelebilir.Özellikle bizim medyayı biliyorsun adamlara haber çıksın yeter kim ne düşünür vs önemli değil onlar için

Söylediklerine katılıyorum ancak; bir tabir vardır. Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan bellidir diye. Aslında arda'nın bu günkü noktası geçmişten belliydi.

Cengiz kardeşim de adamsın,ben adamım,hepimiz adamız derse kendisi bilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir de şu var orada iyi oynayıp milli takımda o performansı yansıtamazsa önce medya sonra bizim halk çocuğu bitirir

Klasik bir senaryo olur açıkçası günlük destek verilir ilk hatasında şutlanmaya çalışılır
Yansıtması zor. Bu oyuncular sistem oyuncuları.

Nihat ve Nuri Şahin'in kulüp performanslarını yansıtamamalarının temel nedeni budur.

İnsanlar bu ülkede futbolu, etkenler dışında gözlemliyor. Garry Rodrigues isimli oyuncunun bu performansı oyuncuyla ilgili olduğu kadar yapı ile de alakalı mesela ancak bu görülmüyor.

Ya da şu Fenerbahçe'nin 10 numarasının başlarda nasıl şimdi nasıl oynatıldığını görmüyor insanlar mevzu alışmak değil, oyuncunun doğru noktalarda kullanılması.

Bazı oyuncular her işi iyi yapar ancak bu tip oyuncuların sayısı çok fazla değil.

Yansıtması zor. Bu oyuncular sistem oyuncuları.

Nihat ve Nuri Şahin'in kulüp performanslarını yansıtamamalarının temel nedeni budur.

İnsanlar bu ülkede futbolu, etkenler dışında gözlemliyor. Garry Rodrigues isimli oyuncunun bu performansı oyuncuyla ilgili olduğu kadar yapı ile de alakalı mesela ancak bu görülmüyor.

Ya da şu Fenerbahçe'nin 10 numarasının başlarda nasıl şimdi nasıl oynatıldığını görmüyor insanlar mevzu alışmak değil, oyuncunun doğru noktalarda kullanılması.

Bazı oyuncular her işi iyi yapar ancak bu tip oyuncuların sayısı çok fazla değil.

Yüzde yüz katılıyorum

Şu Gulyano olayında bu tür konularda yanılan gsc uzun süre sonra ilk defa yanılmadı yalnız hakkını verelim yorum yapanların :D

Yetenekli olduğu ve daha da gelişeceği çok net...Umarım karakter olarak sorun yaşamaz ve herkesin gözü üzerindeyken gereksiz polemiklerle antipatik hale gelmez...

Keza Nuri Şahin için de çokça şans bulamayacağını yazmıştım. Herkes Khedira'yı keser gözüyle baksa da onun işini zaten Xabi Alonso yapıyordu, bu yüzden o bölgeye dribblin gücü yüksek bir oyuncu gelmeliydi ve Modric alındı sonrasında.

Nuri o dönem Cesc yerine Arsenal'e gitse başarılı olabilirdi.

Oyuncular gideceği takımların sistemini düşünerek hareket etmeli çok fazla oyuncu bu şekilde hatalarla günden güne yok oldular.

Şu an Draxler'in yerinde olsam acilen takımdan ayrılır kendimi Bayern'e atardım mesela, orada yeri hazır.

Aubameyang-Arsenal tercihine ne diyorsun Kerim? Auba açısından doğru tercih mi sence?

Keza Nuri Şahin için de çokça şans bulamayacağını yazmıştım. Herkes Khedira'yı keser gözüyle baksa da onun işini zaten Xabi Alonso yapıyordu, bu yüzden o bölgeye dribblin gücü yüksek bir oyuncu gelmeliydi ve Modric alındı sonrasında.

Oyuncular gideceği takımların sistemini düşünerek hareket etmeli çok fazla oyuncu bu şekilde hatalarla günden güne yok oldular.

Şu an Draxler'in yerinde olsam acilen takımdan ayrılır kendimi Bayern'e atardım mesela, orada yeri hazır.

Bayern'de hangi posisyonda oynayacakki?
Kanatlarda Coman,Gnabry,Müller,Robben,Ribery
Merkez OS: James,Müller(Goretzka)

Zaten o sezon onu Xabi Alonsonun yedeği olarak istemişti Mou nuriyi...Nuri kendiside söylemişti kolay olmayacağını ve eğer Real Madrid birisini istiyorsa hayır demenin kolay olmayacağını ve şansını denemek istediğini söylemişti...şansızlığı sakatlanması oldu...yoksa oynardı o sezon....

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maçı az biraz izledim ucundan. İlk yarı iyiydi ama 2. yarı etkisiz oynadı ve oyundan alındı. Yine de gol atması çok olumlu tabii. İnşallah bozmadan ve medyanın oyununa gelmeden devam eder.

DWliEoPWAAEAuXD.jpg

Başakşehir sonraki satışa yüzde koymayarak büyük hata yapmış.Futbolda son senelerde ödenen bonservislere bakarsak inanılmaz paralara başka takımlara satısı yapılacaktır...

Üst Alt