cengiz ünder - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cengiz ünder

Romanın en etkili hücum silahi.Muazzam oyun görüşü var 20 yaşında olmasına rağmen.Umarım premier lige gider ilerki yıllarda.Klopp lu Liver onun gelişimini dahada yükseltir.

Romanın en etkili hücum silahi.Muazzam oyun görüşü var 20 yaşında olmasına rağmen.Umarım premier lige gider ilerki yıllarda.Klopp lu Liver onun gelişimini dahada yükseltir.
Salah yerine Liverpool'a gitmesini diliyorum ancak temposunu arttırmalı şu hali statik EPL için.

Roma'da 2 yıl daha geçirmesi lazım, buradan Napoli'ye de geçebilir onlara da uygun.

Adamları Cengizden soğutuyor bizim millet

New Tottiler havada uçuşuyor :asd22:

Aynen, Roma’nın attığı tüm postların altında görgüsüz görgüsüz yorumlar var. B*ku çıkmasa olmaz, bence tam da bu sebepten bir süre başarılı olan adamlar devamını getiremiyor. Şimdi tüm hafta Bein Sports, Cengiz’in hayat hikayesini anlatır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen, Roma’nın attığı tüm postların altında görgüsüz görgüsüz yorumlar var. B*ku çıkmasa olmaz, bence tam da bu sebepten bir süre başarılı olan adamlar devamını getiremiyor. Şimdi tüm hafta Bein Sports, Cengiz’in hayat hikayesini anlatır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunlari görüp Arda v2 olmaz umarim

Bu yaşta şaşirmak çok kolay

Bu hafta CL maçı olacak Shaktar ile. Umarım orada da kendini gösterir. Cengiz'in Hamit,Nuri,Emre Mor,Yıldıray,Cenk Tosun vs. gibilerden farkı şu; Bu ülkede doğdu ve burada yetişti.

Benim için Almanya'da yetişen Cenk,Nuri ile Toni Kroos arasında fark yok. Sadece pasaportu bizden. Cengiz,Enes Ünal burada yetiştiği gerçekten gurur duyduğum isimler.

Atıyorum bu ülkeden bir Kongolu da yetişse onla da gurur duyarım. Pasapartu farklı olsa da bu ülkenin ekmeğiyle büyümüş.

Ne kadar lesh bir yorum olmus.

Sen kimsin'de Turkler arasi ayrimcilik yapiyorsun?

Hirvatistan'a git koy koy tudor'u ara bence sen.

Ne kadar lesh bir yorum olmus.

Sen kimsin'de Turkler arasi ayrimcilik yapiyorsun?

Hirvatistan'a git koy koy tudor'u ara bence sen.
Adamın yazdığında herhangi bir ayrımcılık yok yahu, tam aksine adamın çok haklı olduğu bir nokta var bizden yetişme.

Türkiye'de alt yapıdan yetişip bir yerlere gelmek bana göre Almanya'da yetişip bir yerlere gelmekten daha zor.

Yalnız Udinese'ye attığı goldeki topa vurmadan önceki dokunuş topu çekişi falan nedir öyle inanılmaz cidden. Cengiz top classın bir tık altı oyuncu. Çok iyi yerlere gelecek sakatlık yaşamazsa.

Romalı taraftarların büyük bir çoğunluğu sezonun ilk devresi paf takımında bile oynayamaz diye dalga geçiyorlarmış Cengizle

Hatta hocaları bu lafları diyenler Cengizden özür dilesin diye bir açıklaması var

Bu İtalyanlar bize çok benziyorlar :asd22:

Son düzenleme:
Romalı taraftarların büyük bir çoğunluğu sezonun ilk devresi paf takımında bile oynayamaz diye dalga geçiyorlarmış Cengizle

Hatta hocaları bu lafları diyenler Cengizden özür dilesin diye bir açıklaması var

Bu İtalyanlar bize çok benziyorlar :asd22:

Monchi'nin genç bir yeteneğe boşuna para gömeceğini düşünmeleri hıyarlık.

Üst Alt