Cenk Ergün: "Alternatif oyunculara yöneleceğiz"


d0f62e9bac6e4660bf9bf1ebfda278d9.jpeg


Galatasaray Sportif AŞ Futbol Direktörü Cenk Ergün, 4-2 kazanılan Eyüpspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Cenk Ergün’ün açıklamalarından öne çıkan ifadeler şöyleydi:

“Milli takım arasında oynama şansı bulamayanlar forma giydi. Feghouli ve Denayer ilk maçlarında gol atmış oldu. Bu sevindirici bir durum. Güzel bir deneyim oldu bizim için. Yarın izin yapacağız. Pazartesi tekrar Antalyaspor maçının hazırlıklarına başlayacağız.”

“Takımın kazanma hırsı ve oyun iştahı, hazırlık maçı da olsa istekleri, çok önemli. Yeter ki biz bu isteğimiz, arzumuzu verelim ondan sonra her şey daha kolay oluyor.”

“Asamoah konusunda ciddi bir ilgimiz oldu. En başından beri Juventus bize yerine ikame edeceği bir oyuncu olduğu takdirde bu oyuncuyu verebileceğini söylemişti. Juventus, İtalya’da transferin bitiminin son anına kadar bu çalışmalarını devam ettirdi. Fakat olmayınca Juventus oyuncuyu bırakmama kararı aldı. Bu süreçte biz alternatif oyunculara yöneleceğiz. Asamoah da gelmek istiyordu. Elinden geleni yaptı. Gana Milli Takımı’ndan ‘Transferim olabilir’ diyerek bizim için affını istedi. Takımıyla antrenmanlara çıkmadı. Ama transferi bu dönemde mümkün olmadı. Öncelikli olarak 8 Eylül’e kadar alternatifler üstüne yoğunlaştık.”


http://www.galatasaray.org/haber/futbol/cenk-ergunden-aciklamalar/36330
 
arkadaşım aldığın adamlar belli bir kalitenin üzerinde olduğu için fazla eleştirmiyorum ama sen her görüşmeden " kesin oldu" beklentisine girme. b planın yokmuş. zaman mı kaldı yöneliyorsun ?
 
Juve'ye sallayanlar beri gelsin. Anlaşılan B planı yani başlamış bir girişimde yok aynı anda ikinci isimle görüşülmemiş (Açıklamalardan bu anlaşılıyor, umarım yanılırım.) Panik transferi yapmasalar bari diyeceğim ama kadroda sol bek yok an itibariyle.
 
arkadaşım aldığın adamlar belli bir kalitenin üzerinde olduğu için fazla eleştirmiyorum ama sen her görüşmeden " kesin oldu" beklentisine girme. b planın yokmuş. zaman mı kaldı yöneliyorsun ?
B planinin olmadığını nerden çıkardın? Asamoah ı bekledik olmadı alternatiflere yoneliyoruz demek bahsettiğin şey demek değil ki.

GSCimbom Mobile App
 
Kaliteli değilse boşa para harcamayalım derim.
Ocakta gelmeye razı bi adamı bonservissiz alalım.

GSCimbom Mobile App
 
İyi kötü geçici maliyetsiz de olsa bir sol bek şart Ocakta yinede Asamoah düşünülebilir ama sadece Linnes ile yola çıkılması intihar olur Carole gitmemiş olsa gerek yok derdim ama Yasin, Mariano falan oynuyor orada
 
Juve nin de ayni tarz açıklamalari vardı zaten. Tüm bunlar dogruysa ki aciklamalar ayni, Asamoah GS de diye haberi kim medyaya servis etti? Asıl tepki ona gösterilmeli.
 
Üst Alt