Cenk Ergün | Futbol Direktörü - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fazla maaş verirdi ama aldığı adamların yüzde 90 ı katkı verir şampiyon yapardı.
Erden Timur un başarı oranı yüzde 15 filandır.
Zaha 4.5
Tete 3.3
Ndombele 3.3
Maaşlar ve performans skandal.
Adını bile unuttum barçada dakika buldu diye alınan yusuf mu neydi gurbetçi yabancı statüsü işgalçisine 6.5 bonservis skandal.
Erden beyi seviyoruz ama transfer işini profesyonellere bırakmalı.

Fazla maaş verirdi ama aldığı adamların yüzde 90 ı katkı verir şampiyon yapardı.
Erden Timur un başarı oranı yüzde 15 filandır.
Zaha 4.5
Tete 3.3
Ndombele 3.3
Maaşlar ve performans skandal.
Adını bile unuttum barçada dakika buldu diye alınan yusuf mu neydi gurbetçi yabancı statüsü işgalçisine 6.5 bonservis skandal.
Erden beyi seviyoruz ama transfer işini profesyonellere bırakmalı.
fazla maaş verip aldığı adamlar yüzünden 3 yıl ffp ağzımıza sıçtı.
Erden'in de aldığı adamlar geçen sene şampiyon yaptı ve aralarından Rashica ayrıldı sadece.
Tete 3,1 ödenecek imza parası dahil
Dombele de 3.1 yüz bedelsiz kiralama
Zaha 4.3 yıllık ücreti ve 1 kere 2.3m imza parası ödenecek

feg 4.350 bonservis 3850 maaş
belhanda(serv daha merhametli) 8+2m bonservis + 3,350 maaş
maicon 7m bonservis +2,2m maaş
fernando 5,250 bons + bonuslar ve 3,3m maaş

Aynen aynen işin profesyoneli.
Ziyech, zaha, angelino tipik Cenk transferi bu adam bunları alsa sihirli değnek mi değdirmiş olacaktı.
5 aydır o ülke senin bu ülke benim geziyor madem çok başarılı bir liste yapıp oyuncu getirebilir.
Daha geçen sene 1 sene ayağına top değmemiş denayeri senelik 2,5 milyona saplatacaktı bize.
Ziyech 1+1+1 sözleşmesi var.
Zaha piyasası olan bir oyuncu.
Tete pazarlamasını doğru yaptığında Brezilya pasaportuyla kar bıraktırır.

Ha birde senelik 2,5 alıp şeyinin keyfiyle memesini koparan adam vardı 3 sene daha sözleşmesi olan. Müthiş transfer becerisiymiş.
Misal o kadar bağlantısı var o zaman gidip oyuncu sataın o da bir iş sonu,ta

Aynen aynen işin profesyoneli.
Ziyech, zaha, angelino tipik Cenk transferi bu adam bunları alsa sihirli değnek mi değdirmiş olacaktı.
5 aydır o ülke senin bu ülke benim geziyor madem çok başarılı bir liste yapıp oyuncu getirebilir.
Daha geçen sene 1 sene ayağına top değmemiş denayeri senelik 2,5 milyona saplatacaktı bize.
Ziyech 1+1+1 sözleşmesi var.
Zaha piyasası olan bir oyuncu.
Tete pazarlamasını doğru yaptığında Brezilya pasaportuyla kar bıraktırır.

Ha birde senelik 2,5 alıp şeyinin keyfiyle memesini koparan adam vardı 3 sene daha sözleşmesi olan. Müthiş transfer becerisiymiş.
Misal o kadar bağlantısı var o zaman gidip oyuncu sataın o da bir iş sonu,ta
hayır öyle bir şey söylüyor ki sanki geçen sen küme düşmeye oynamış takım.

Birileri gerçekten Erden Timur’un önünü kesmek istiyor kulüp içinden.
Fırıldağın çok yakın bir kankasının olduğu söyleniyor ve onun Erden Timur kıskançlığı ortada.
Kulüpten uzaklaştırmak istiyorlar bir ara Fatih Terim’e yaptıkları gibi. Onu diğer kankası burak elmas yapmıştı. Şimdiki herif bakalım ne zaman ifşa olur?

cm 00-01 oynarken çocukken, saviola, aimar gibi yıldızları valenciama almak için bol keseden para saçardım. nasılsa benim değil ya para, o kafadaydım.

yaptığı bütün transferleri benim 15-16 yaşında olduğum bu zihniyetle yaptığını düşünüyorum

Bunun alacağı adamdan hayır gelmez.
Alacağı adamdan hayır gelir de sonuçta transferi tek başına yapmayacak. Erden Timur ve Okan Buruk'ta okey verecek ERden Timur eşinin rahatsızlığı yüzünden belki daha görüşmelerde yoktur ama son noktada illa devre de olacaktır. Lakin istenilen oyuncuları ikna edebilir mi? Ya da ne kadara eder? Asıl olay bizim stratejimizde artık genç oyunculara ağırlık vermeliyiz.

Eleştirilecek yanları yok değil bonservis + sözleşme süresi + oyuncu maaşları yani total maliyet baya yüksekti 2017/18 sezonunda çok maliyetli yapılanma yaptı 9 ismin 8'inden ciddi saha katkısı aldık 2 sene şampiyon olduktan sonra Belhanda ve Feghouli sözleşme süreleri sıkıntı yarattı maliyetleri dışarıda tutarsak başarılıydı diyebiliriz ama maliyetleri hesaba katınca başarısız sayılabilir.

Hatalarından ders aldıysa daha ekonomik ve sözleşme sürelerinde doğru kararlar verecekse alacağı isimlerden fayda sağlayabiliriz. Aldıklarından kötü transfer diyebileceğimiz bir tek Maicon vardı ondan öncede Acerbi'yi çok istemiştik olmamıştı onu da alsak 9/9 yapabilirmiş.

Fernando
Gomis
Nagatomo
Mariano
Ndiaye
Feghouli
Belhanda
Denayer
Maicon(Bir tek bu tutmadı o da şampiyonluk golleriyle katkı verdi)

Ama sorun maliyetleri 4-5 yıllık sözleşme yapması yasaklanmalı tavan ücret 3 m euro olmalı maç başı ve bonuslarda ciddi kısıtlama koyulmalı bu şartlarda getiremiyorsa hiç bulaşmasın.

Şu da var Fatih hoca o dönem Tudor'un yerine gelmeseydi şampiyon olamazdık o maliyetler kol gibi olurdu.

Eleştirilecek yanları yok değil bonservis + sözleşme süresi + oyuncu maaşları yani total maliyet baya yüksekti 2017/18 sezonunda çok maliyetli yapılanma yaptı 9 ismin 8'inden ciddi saha katkısı aldık 2 sene şampiyon olduktan sonra Belhanda ve Feghouli sözleşme süreleri sıkıntı yarattı maliyetleri dışarıda tutarsak başarılıydı diyebiliriz ama maliyetleri hesaba katınca başarısız sayılabilir.

Hatalarından ders aldıysa daha ekonomik ve sözleşme sürelerinde doğru kararlar verecekse alacağı isimlerden fayda sağlayabiliriz. Aldıklarından kötü transfer diyebileceğimiz bir tek Maicon vardı ondan öncede Acerbi'yi çok istemiştik olmamıştı onu da alsak 9/9 yapabilirmiş.

Fernando
Gomis
Nagatomo
Mariano
Ndiaye
Feghouli
Belhanda
Denayer
Maicon(Bir tek bu tutmadı o da şampiyonluk golleriyle katkı verdi)

Ama sorun maliyetleri 4-5 yıllık sözleşme yapması yasaklanmalı tavan ücret 3 m euro olmalı maç başı ve bonuslarda ciddi kısıtlama koyulmalı bu şartlarda getiremiyorsa hiç bulaşmasın.

Şu da var Fatih hoca o dönem Tudor'un yerine gelmeseydi şampiyon olamazdık o maliyetler kol gibi olurdu.
Bunları matematiği iyi olan her Galatasaraylı kabul ediyor benim baktığım açı şu çok sevdiğimiz erden timur da çuvalladı transferde bu sezon.
İlla isimli kariyerli adam alma takıntısı var ne demişti bizim takımda 8 tane sneijder ve drogba var.
İlk sene zamanı yoktu aceleyle kurduk takımı şampiyon da olduk alkışladık ikinci sezon takımın eksikleri aylar öncesinden kabak gibi belliyken nokta atışı transfer yapamadı.
Ekiple çalışmıyor kafasına göre takılıyor galiba.2.5 milyon euro maaş istiyor diye szimankiyi almayıp 3 milyon maaşla tete çekmek iş bilmezlik.keza 4 ila 5 milyona rashica çekmeyip maceralar aramak ukalalık.
Sponsor olması elini her zaman taşın altına koyması adamlığı ayrı konu seviyoruz 1 numaralı yöneticidir en sevdiğin gelmiş geçmiş ama hatalarını kabul edelim.
Bu sezon şampiyon olsak dahi transfer sezonunda başarısızdır.
Çok konuşulan satmadan alamazsın mevzusu da kılıf.sen ihtiyaçlarını tak diye hallet illaki 2 aylık dönemde satarsın 1-2 topçu.

Bunları matematiği iyi olan her Galatasaraylı kabul ediyor benim baktığım açı şu çok sevdiğimiz erden timur da çuvalladı transferde bu sezon.
İlla isimli kariyerli adam alma takıntısı var ne demişti bizim takımda 8 tane sneijder ve drogba var.
İlk sene zamanı yoktu aceleyle kurduk takımı şampiyon da olduk alkışladık ikinci sezon takımın eksikleri aylar öncesinden kabak gibi belliyken nokta atışı transfer yapamadı.
Ekiple çalışmıyor kafasına göre takılıyor galiba.2.5 milyon euro maaş istiyor diye szimankiyi almayıp 3 milyon maaşla tete çekmek iş bilmezlik.keza 4 ila 5 milyona rashica çekmeyip maceralar aramak ukalalık.
Sponsor olması elini her zaman taşın altına koyması adamlığı ayrı konu seviyoruz 1 numaralı yöneticidir en sevdiğin gelmiş geçmiş ama hatalarını kabul edelim.
Bu sezon şampiyon olsak dahi transfer sezonunda başarısızdır.
Çok konuşulan satmadan alamazsın mevzusu da kılıf.sen ihtiyaçlarını tak diye hallet illaki 2 aylık dönemde satarsın 1-2 topçu.
Ben Erden Timur'u halen çok seviyorum hatta bu seneki olumsuz tecrübesi daha çok olgunlaştıracağını düşünüyorum yazın Szymanski'yi alamazdık limit sıkıntısı vardı aynı şekilde Fred içinde limit sıkıntısı vardı bazen hayatta tecrübe edinmek önemli merdivenleri yukarı çıkarken bazen dengesini kaybedip 1 adım geri atmak ileriki yıllar adına doğru olabilir.

Benim kendisine tek kızdığım konu var Fred + Szymasnki isimleri önemli değil orta sahaya bu kadar ihtiyaç varken güvenilecek isim Ndombele olmamalıydı yaz transferinde ne zaman Ndombele ismini duysam çıldırıyordum Temmuz ortası kiralama + maaş ile limitlere takılmayıp getirebileceğimiz adamı limit bahanesiyle Eylül'ün ilk haftası getirirsek böyle oluyor.

Ama dediğim gibi bazen hatalardan tecrübe kazanmak önemlidir bundan sonraki süreçte takip etmek lazım.

Ben Erden Timur'u halen çok seviyorum hatta bu seneki olumsuz tecrübesi daha çok olgunlaştıracağını düşünüyorum yazın Szymanski'yi alamazdık limit sıkıntısı vardı aynı şekilde Fred içinde limit sıkıntısı vardı bazen hayatta tecrübe edinmek önemli merdivenleri yukarı çıkarken bazen dengesini kaybedip 1 adım geri atmak ileriki yıllar adına doğru olabilir.

Benim kendisine tek kızdığım konu var Fred + Szymasnki isimleri önemli değil orta sahaya bu kadar ihtiyaç varken güvenilecek isim Ndombele olmamalıydı yaz transferinde ne zaman Ndombele ismini duysam çıldırıyordum Temmuz ortası kiralama + maaş ile limitlere takılmayıp getirebileceğimiz adamı limit bahanesiyle Eylül'ün ilk haftası getirirsek böyle oluyor.

Ama dediğim gibi bazen hatalardan tecrübe kazanmak önemlidir bundan sonraki süreçte takip etmek lazım.
Limit varsa ilgilenmezsin.buna ben inanmıyorum kusura bakma.limit yoksa oyuncu satarsın limit açarsın.nelsona 20 mi istiyorsuk çağırırsın menejerini 14 12 nr getirirsen getir dersin.
Bahaneydi kısaca limit muhabbeti.hadi diyelim yine doğru olsun oyuncu da satamıyorsun norveç ten şurdan burdan satın alma zorunlu kiralarsın 2-3 milyona.her türlü limit muhabbetinden kurtuluşun yolu vardı yani.
Kendi de itiraf etmişti eylülde çok daha iyi fırsat transferleri çıkar diye düşündük olmadı diye.
Risk aldı tutmadı.
Özetle risk alması saçmaydı doğru ve hızlı 4 adamla ekonomik dengeyi gözeterek çalım şovuna girmeden devam edecekti

karar ver osman
Haldun reiste kewelldi elanoydu keitaydi joydu bi sürü yildiz getirdi hic bunun gabi fahiş ücretlerle değil.hic ooovvv yapmamistik maaşlarına orda kazandigindan az fazla veya ayni maaşa getiriyordu çünkü vizyonlu bakimli bir reisti..Galatasarayi iyi temsil ediyordu su belhanda ve gomisi yari parasina getirirdi veya almazdi kabul etmezlerse.yabanci siniri degismeden seneye bir sekilde yönetime girse fiko filan hikaye nerde fırsat transferi var gece gündüz ucak indirirdi ve hic konusulmadan.aciyorsun Galatasaray.orgu lemina GSARAY da.. Gece uykun kaçmış aciyorsun laptobu Clichy GSARAY da..vs vs..muhteşem ötesi bir yöneticidir dönemini yasamayan genc kuşak da inşallah haldun ustunelli bir transfer dönemi yaşar..

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt