Cenk Ergün: "İlk etapta orta saha için çalışmamız var" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün: "İlk etapta orta saha için çalışmamız var"

Cenk Ergün: "Galatasaray'ın şu an devam eden bir teknik direktör sözleşmesi var. Hali hazırda bir teknik direktörümüz olduğu için diğer isimlerden bahsetmek doğru olmayacaktır." - aferin ya şunu düşünebilen bi adam geldi.

Cenk Ergün: "Önceliğimiz akademideki oyuncuları A Takım'a çıkarmak." - adamın dibi

Cenk Ergün: "Galatasaray taraftarının gurur duyacağı bir takım kuracağız." - hadi inşallah

Cenk Ergün: "Eksik gördüğümüz bölgelere transfer yapacağız. İlk etapta orta saha için çalışmamız var." - hadi inşallah

Cenk Ergün: "Her ayrılık kalbimizi kırar ama futbol profesyonelliktir. Biz ayrıldığımız futbolcularla düzgün şekilde ayrılacağız." - arda'yı gönder yeter.

Cenk Ergün: Bildiğim kadarıyla şu an hiçbir futbolcumuza resmi teklif yok." -şaşırmadım.

Cenk Ergün: Bilinsin ki uzayan süreçler Galatasaray'ın lehine olduğu için olacaktır. -bunu ben pek yemedim.

ilk sayfa da eklenen sirali satir bazli aciklamalardan asagidekileri ;

Cenk Ergün: "Önceliğimiz akademideki oyuncuları A Takım'a çıkarmak."

Cenk Ergün: "Galatasaray taraftarının gurur duyacağı bir takım kuracağız."

Cenk Ergün: "Eksik gördüğümüz bölgelere transfer yapacağız. İlk etapta orta saha için çalışmamız var."

*a takima oyuncu cikarma konusu lafta kalmamali. ilk kamp baslar baslamaz potansiyelli olanlar alinip ,akabinde lig kadrosuna hangileri dusunuluyorsa ,yeterli yetersiz mutlaka alinmali. lami cimi yok - ve de kalmadi.

* ilk planda *orta saha tespiti yerinde bir tespit.

* gurur duyulacak kadro derken/basari kistasli demek istemis ise , biraz muallakta kalmis bu aciklama.
<-> maaslar gecen donemindeki gibi olursa - bonservislerde gereginden fazla olursa . ben olumlu bakmam sahsen.

<---
oyle *cuzdan gostermekle bitmiyor bu is.
*gorev sureleri bitince , *kulup icin kullandiklari paralari *giderken kurusu kurusuna aliyorlar. dolayisiyla , para aslen kendi CUZDANlarindan degil de. *kulubumuzun cebinden varliklarindan , taraftarin harcadiklarindan kattiklarindan cikiyor genel toplamda.

ezcumle :

*KULUBUMUZUN parasini kendilerinden rica'm makul ve de degerli kullanmalari.

arz ederim.

Üst Alt