Cenk Gönen'in Satışı KAP'a Bildirildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Gönen'in Satışı KAP'a Bildirildi!

Aga ben anlamadım adamın bonservisini veriyoruz.neymiş alacağından feragat ediyormuş.yahu daha sezon başlamamış ki zaten transfer dönemindeyiz.semihi brumayı poldiyi gönderdik.böyle bir açıklama yapıldı mı.ya komisyon işi döndü ya da bizimkiler ağır mal

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa

yok o su sekilde . Bu adamin sozlesmesinden kaynakli 1 milyon euro alacagi var , bunun 600 bininden vazgeciyor ve 400 bin karsiligi sozlesmesini fesh ediyor (ustunu de yeni klubunden alacak)

alan klup de bize 200 bin oduyor

yani muhasebelestirmeyi farkli dusunursek , bedava yolladik , maasinin ve mac maclarinin toplamindan 200 bin odeyip kurtulduk denebilir

kotu degil aslinda bu cop icin cunku aksi takdirde yine hic bir ise yaramayip 200 bin degil , bunun 5 katini alacakti

Genellikle bende eleştiririm bu üstüne para ödeyerek yollama işinde... Ama Cenk gitti alooooo shut up& dance...

3aff8059d5db059d44b06324003297ad.gif

Bu yönetim ne zaman düzgün bir is yapacak Allah aşkına ya gidip kendimi köprüden atasim var.Lanet olsun sana lan yağlı surat.

GT-I9301I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ya bu dogru bir is iste . Malaga bu sartlarda bir teklif sunmus

kabul edersen 200 bin cebinden cikacak ve cenk gidecek

etmezsen adam sana 500 bin vermiyor ki , o zaman cenk kalacak ve 1 milyon odeyeceksin

yanlis nerede anlasam ?

yanlis diyenler kalsin isteyenler mi ? Para vermeyin diyorsunuz , adamin kontrati var , malaga da bunu vermis , baska ne yapilabilirdi

Ya bu dogru bir is iste . Malaga bu sartlarda bir teklif sunmus

kabul edersen 200 bin cebinden cikacak ve cenk gidecek

etmezsen adam sana 500 bin vermiyor ki , o zaman cenk kalacak ve 1 milyon odeyeceksin

yanlis nerede anlasam ?

yanlis diyenler kalsin isteyenler mi ? Para vermeyin diyorsunuz , adamin kontrati var , malaga da bunu vermis , baska ne yapilabilirdi
Pazarligi acayip şekilde kötü yapiyorlar. Çöpleri alirken minimum 1 Milyon 1 bucuk Milyon maas veriliyor satarken adamin tam manasiyla maasindan bile kurtulamiyoruz.Cok kötü yönetiliyoruz ondan sonra para yok.Ben buna kiziyorum.Yoksa gitmis tabiki iyi zarar en aza inmis ama yinede zarar etmissin.

Bi parantezde bu Kulüpde evlat muamelesi görüp de aslinda kulübün kanini emen embesil topculara acmak istiyorum. Dua edin böyle is bilmez bir yönetim sayesinde hayatinizda baska hicbir takımdan kazanamayacaginiz kadar para aliyorsunuz.Haram zikkim olsun eger bir liram bile gectiyse size.Lafa gelince söyle Gs liyim böyle muhtesem bir kulüp bos kagida imza atarim giderkende maasindan bile vazgecmiyor kan emici sülükler. Aksam aksam sinirim zipladi.

GT-I9301I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu cenk in gitmesine inanamıyorum halen arkadaş. Bide malaga ya. Bu bir futbol mucizesi resmen benim için. Siz daha da 200bin zararı konuşup durun. Mucize olay bu resmen mucizeeee. Kafayı sıyırdım galiba sonunda

4 sene sözleşmesi kalsaydı ona göre mi pazarlık edeilecekti
Öyle saçma şey mi olur ya, kontrat var diye benden giden oyuncu gelmemiş günün parasını talep edemez
Ederse eğer; yeni gittiği yerden maaş almaması lazım bizde bonservise eklememiz lazım fesih ettiğimiz miktarları
Ben hayatımda böyle saçmalık duymadım
Hergün bir insanı kendinden nasıl soğutur bir klüp ya!! Tamam canımız ciğerimiz ama insan yeri geliyor en sevdiklerinden vazgeçiyor

Cinlerim tepeme çıktı şerefsizim delirdim
Birde ilk okuduğum haber bu olunca bugün vallaha çıldırcam yaa içimde yanardağlar oluştu töbe yarabbi töbe yaa yedi ceddinizden çıkar inşallah haram yediğiniz her lokma

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne olacaktı? Bu sene ki ücretini de mi verecektiniz. yeni birşeymiş gibi yazmışlar. Ya da aldığı rakam 600binden fazlaysa aradaki farkı mı verdiler?

2017-2018 sezonu : 1.000.000 EUR sabit transfer ücreti karşılığı Türk Lirası ve 10.000 EUR maç başı ücreti karşılığı Türk Lirası"

400.000 Euro daha alacagi var bizden bu sekilde.

Peki bu şartlarda bu adamı göndermenin mantığı ne yani. Gelecek adama minimum 500bin versen yine aynı kapıya çıkıyorsun.
Böyle bir mallık mi olur adamın sözleşmesi seneye bitecekti zaten.

Yok forumdakileri göre 800 bin euro kardaymışız öyle diyorlar kalsaydı 1 milyon euro alacakmış. Tam Nazifoğlu kafası kalsaydı şu kadar alacaktı falan deyip kardayız diyorlar şaka gibi. Cenk'ten 200 bin euro zarar ettik millet kabullenemiyor.

Önemli olan bu maliyetlerde almamak en başta. Hadi aldın diyelim, bonservisle sattığın oyuncunun neden 400 k 1 yıllık ücretini veriyorsun. Neyse. Kurtulmamız iyi oldu da transferden zerre anlamıyorlar bunlar.

cenk le taraftarın kimyası zaten pek tutmamıştı gitmesi iyi oldu da...
eray adındaki hakarete bile layık olmayan insanı yok sayarsak cenk in yerine kim gelebilir şöyle 500-700 bin euro civarı maaşı olacak yetenekli türk?
mert günok u hiç beğenmem umarım o olmaz

cenk le taraftarın kimyası zaten pek tutmamıştı gitmesi iyi oldu da...
eray adındaki hakarete bile layık olmayan insanı yok sayarsak cenk in yerine kim gelebilir şöyle 500-700 bin euro civarı maaşı olacak yetenekli türk?
mert günok u hiç beğenmem umarım o olmaz

Koy altyapıdan birini gitsin. Ne gerek var kalecileri çürütmeye. Musleranın arkasında en fazla senede 1-2 maç oynayabilir. Birde kupa maçları. U17den birini koysalar bile laf etmem. Eray gibi biri geleceğine altyapıdan yetişsin.

Üst Alt