Cenk Tosun, 22 Milyon Euro Karşılığında Everton'da! - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Tosun, 22 Milyon Euro Karşılığında Everton'da!

DS3qJfeWkAIqRju.jpg

Ben Cenk Tosun'u destekleyen bir mesaj yazdım, lakin kötü muameleyemi maruz kalacağım? Sadece bir Türk Futbolcusu olarak İngiltere de başarılı olması için iyi niyette bulundum , kötü mü ettim ki üstadım?
Yahu Batuhan sen bakma ona, kendisi bir oyuncuyu yurt dışında desteklemeyi geçtim, Süper Lig'de başka bir takımı destekliyor.

Ben Cenk Tosun'u destekleyen bir mesaj yazdım, lakin kötü muameleyemi maruz kalacağım? Sadece bir Türk Futbolcusu olarak İngiltere de başarılı olması için iyi niyette bulundum , kötü mü ettim ki üstadım?
Bu dileklerini hos karsilamamiz mumkun degil Batucan ,bize bundan sonra vurdugun gol olsun Liverpool koy su gveren evertona demek duser.

Öyle deme Güray, Everton kimmişki? :(

Şampiyonluk şansı 0 olan 7. ve 13. sıralarda gezinen tek artısı Premier lig olan dandik bir takım.
Arkadaşlar CL apayrı bir şey.
Bence kariyer olarak ileriye gitmedi Cenk.
Evertonun herhangi bir forvetinin 20 gol barajını geçmesi çok zor.
Bence tercih yanlış en az Liver Arsenal Dortmund yapmalıydı Cenk.

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şampiyonluk şansı 0 olan 7. ve 13. sıralarda gezinen tek artısı Premier lig olan dandik bir takım.
Arkadaşlar CL apayrı bir şey.
Bence kariyer olarak ileriye gitmedi Cenk.
Evertonun herhangi bir forvetinin 20 gol barajını geçmesi çok zor.
Bence tercih yanlış en az Liver Arsenal Dortmund yapmalıydı Cenk.

Esasında Benzema yerine Real Madrid'e gitmeliydi, bilemedim ben kusura bakma :(

Dembaba Atinç Marcelo Ersan ve simdi Cenk

Adamlar oyuncu satmayi iyi biliyorlar

Yakinda 150m avro-Oguzhan da iyi bir fiyata satilirsa şaşirmam

Yahu Batuhan sen bakma ona, kendisi bir oyuncuyu yurt dışında desteklemeyi geçtim, Süper Lig'de başka bir takımı destekliyor.

Serkan ağabeyi seviyorum Kenan ağabey o yüzden cevap verdim, bir problem olmayacağını düşünüyorum :) Desteğin içinde ayrıca çok teşekkür ederim Kenan ağabey.:hat:

Bu dileklerini hos karsilamamiz mumkun degil Batucan ,bize bundan sonra vurdugun gol olsun Liverpool koy su evertona demek duser.

Pekala öyle olsun Serkan ağabey, aynı düşünmek zorunda değiliz tabi ki, ama aramızda problem yapmayacaktır bence. Umarım sende bu şekilde düşünüyorsundur.:red: Zaten; Cenk Tosun Everton'a gittiği için Everton'u desteklemiyorum İngiltere liginde, benim pek ilgim olduğu söylenemez, sadece Cenk Tosun'un güzel bir şekilde futbolunu oynaması yeterli olur zaten.

Serkan ağabeyi seviyorum Kenan ağabey o yüzden cevap verdim, bir problem olmayacağını düşünüyorum :) Desteğin içinde ayrıca çok teşekkür ederim Kenan ağabey.:hat:

Pekala öyle olsun Serkan ağabey, aynı düşünmek zorunda değiliz tabi ki, ama aramızda problem yapmayacaktır bence. Umarım sende bu şekilde düşünüyorsundur.:red: Zaten; Cenk Tosun Everton'a gittiği için Everton'u desteklemiyorum İngiltere liginde, benim pek ilgim olduğu söylenemez, sadece Cenk Tosun'un güzel bir şekilde futbolunu oynaması yeterli olur zaten.
Zurhanla birlikte yakin gelecekteki admir adayim sensin Gsc'nin siz varken sırtı yere gelmez

İngiltere'de Everton, Leicester, West Ham gibi takımlarda oynar şu anki haliyle. Liverpool, Arsenal falan imkansız.
Almanya'da da başaltı takımlarda oynar. Wolsfburg gibi. Dortmund vs. mümkün değil.

O senin görüşün saygı duyarım.
Bu da benim görüşüm.

Aslında hedefsiz takıma gitmiş kariyer olarak birşey katmaz demek istemiştim.

Üst Alt