Cenk Tosun, 22 Milyon Euro Karşılığında Everton'da! - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Tosun, 22 Milyon Euro Karşılığında Everton'da!

Hala bazı yerlerde Bayern maçları vardı o vitrini bırakıp niye Everton'a gitti diye saçma sapan yorumlar görüyorum. Adamın orada oynayacağı her maç vitrin bu kadar sığ düşünce olamaz :D

demiştim net 22 milyon olur diye..çok iyi para...bonuslar yıllara bölünmüş ve performansa bağlı.o performansı göstermek zor iş cenk için,yolu açık olsun : )

Beşiktaş iyi para kazandı, ama bu transferin bize tek kötü olan kısmı sadece bu kazandıkları iyi para, onun haricinde Cenk Tosun Avrupa da artık Türk olarak lanse edilecek ve komple bizi temsil edecek, bu açıdan ben desteklemeyi doğru buluyorum.. Tabi ki bu benim "şahsi fikrimdir".

Everton-man united

Everton-man city

Everton-Liverpool

Everton-Arsenal

Everton-Chelsea

Everton-Tottenham

Bunlarin hepsi vitrin zaten daha hangi vitrinden bahsediyor tinerciler

kara karga netteyiz madem ona göre yorum yazalım

ciddi paraya sıkısık olmasalar satmazlarda cünkü en formda oyuncularını sattılar hem atıyor hem attırıyordu cenk

ciddi kayıp olacak tinerciler icin negredo gibi belini 10 sn de döndüren bir oyuncu degildi cenk

Everton-man united

Everton-man city

Everton-Liverpool

Everton-Arsenal

Everton-Chelsea

Everton-Tottenham

Bunlarin hepsi vitrin zaten daha hangi vitrinden bahsediyor tinerciler

10 yılda bir sampyonlar ligine katıldıkları icin

yüz yılda birde 2 defa üst üste katıldıkları icin tabiki o arenada neler oluyor nedir degildir bilmiyorlar napsınlar ,eziklik cidden büyük sıkıntı

Beşiktaş'ın yerinde olsam mutlaka bir tane gelecek vadeden ya da henüz patlama yapmamış bir adam alırım Şenol Güneş varken. Admaın elini değdiği santrafor uçuyor. Burak, Fernandao, bitmiş Gomez, Aboubakar ve Cenk.

Negredo da iş yapar ikinci yarı. Yanına zorlayabilecek ve patlama yapabilecek bir adam bulurlarsa ondan da kar ederler Şenol varken.

Gitsin topunu oynasın.

Desteklemeye falan gerek yok. Bunlar boş işler.

Sanki atom parçalıyorlar alt tarafı top oynuyorlar milli gurur diye başımızın üstüne çıkarıyoruz hepsini böyle.

En güzel örnek Arda denen zibidi kabadayı. Pohpohlaya pohpohlaya bu hale getirdik ha kendisinin de payı azımsanamaz katiyen, karakteri bozuk biri zaten.

sent via GSC

Üst Alt