cenk tosun - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Cenk Tosun

Almanlarin u 21nde oynuyor İlerİde a mİllİde de oynatmak İstİyorlar. GÜÇlÜ bİr oyuncu ŞansizliĞi gekas bu sene en golcÜ oyuncu olmasi halİlİn olmasi ve bİr de Çek mİllİ takiminda oynayan golcÜnÜn olmasi onu yedek takima oturttu. Bence necatİ transferİnden İyİ olur. Hem cem sultanda gİtmek Üzere baroŞ da gİdİcİ

bır arkadasım soyledı... uc bucuk yıllık ımza atmıs cenk dıye... dogrudur ıns...

not : admın tel. Den yazıyorum o yuzden yazım yanlısım yanı ımla hatalarım var :D

yeniden yapılanma için genç, disiplinli ve yetenekli oyunculara ihtiyacımız var...O yüzden Cenk'in alınması gerekiyor...Ama sadece Cenk ile kalınmaması lazım...Gurbetçi futbolculardan yetenekleri gençleri almamız lazım.Scout ekibi kurulacaktı Gurbetçi futbolcular için ne oldu?Bilgilendirirseniz sevinirim.

bi tane gurbetçi alamadık of sezgin of gelecegin takımını kur bakalım c.tesi cıkart aslantepeye barışı musatafayı ayhanı nasıl ıslıklanacaklar ilk mactahezimete ugrayalım görürüsün sezgin bıktırdın bi şey yapamıcanmı sen ya

cenkden ziyade taner yalcın ve tünay torun muhteşem olurdu ama hiç ses seda yok bu oyuncular konusunda...

cenkden ziyade taner yalcın ve tünay torun muhteşem olurdu ama hiç ses seda yok bu oyuncular konusunda...

Ne gerek var canım,Forvete usat golcü disiplin abidesi Kazım'ı aldık,birde yanına Tekke'yi aldıkmı tamamdır.

Yerli gurbetçi gençleri alıpta takımda revizyona gitmeye ne gerek var.BAM-BAH-MAH üçlüleri bizi 5-6 sene daha götürür;)

gurbetci olsun da ne olursa olsun da denmeli. cenk tosun beni fazla umutlandirmadi dogrusu. az önce bild gazetsinde yüzde doksan bizimle anlastigini okudum. simdi kulübler anlasmaya calisiyor mus. bonservisi 500 bin euro olabilir mis.

Ara transfer döneminde kadrosuna Colin Kazım Richards ve Juan Emmanuel Culio'yu katan Galatasaray 3.transferine çok yakın. Frankfurter Neue Presse'e açıklamalardan bulunan E.Frankfurt'un 19'luk gurbetçi futbolcusu Cenk Tosun Galatasaray ile anlaştığını resmen açıkladı.

Cenk Tosun "Galatasaray ile anlaştım. Yüzde 90 diyebilirim" ifadelerini kullandı. Sarı-kırmızılı kulübün Galatasaray ile 3.5 yıllık sözleşme imzalamasının beklendiği belirtilirken sezon sonu bedelsiz bir şekilde başka bir takıma transfer olabilecek Tosun için Galatasaray'ın Frankfurt'a 500 bin avro önereceği konuşuluyor.

Hucümda tüm bölgelerde görev yapabilen 1.83 boyundaki yetenekli ismin sözleşmesi Frankfurt ile 2012 yılında bitiyor. Buna karşın bu sözleşmede yer alan "2010/2011 sezonunda 10 Bundesliga karşılaşmasında görev almazsa, serbest kalır" özel maddesi sebebiyle Cenk Tosun Haziran ayında boşa çıkabilecek durumda.

Genç oyuncu Galatasaray'ın eski teknik direktörlerinden Michael Skibbe'nin çalıştırdığı Frankfurt formasını ise şu ana kadar sadece bir kez sırtına geçirdi.

Sporx.com

resmi açıklama gelmeden hiçbir habere inanmak yok futbolcu kendi ağzı ile dese bile, bu adnansın işi belli olmaz, formicada türkiyeye gidiyorum %100 anlaştım demişti bugün genoaya imza attı alamadılar yani beceriksizler :(

Üst Alt