cenk tosun - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Cenk Tosun

Sadece Cenk Tosun'u alırlarsa hata yaparlar daha tecrübeli ve kaliteli bir yabancı yada türk lazım anıl ve cenk tosun 3 ve 4.santrafor olmalı baroş hep sakat koca sezon cenk ve anıllamı gidecek tecrübesizler

iyi bir alternatiif olur gibi, umarım yönetim bizi kandırmıyordur bu transferle santrfor alınması gerekirken :)

gurbetci oyunculara ihtiyacımız var bkn ümit davala ümit karan..

barış aykut örnekleri de var tabi ama iyi tarafından bakmak istiyorum sadece :D

Anlamadigim bu adami bile almalari neden bu kadar sürüyor. Oyunculari son ana kadar bekletmemeli bizimkiler herzaman ayni seyi yapiyorlar. 100bin€ lar icin ne adamlar kacirdigimizi hepimiz biliyoruz

Aslan'a 19'luk gurbetçi yetenek!Kendi açıkladı! Galatasaray'a Almanya'dan gurbetçi yetenek geliyor. Cenk Tosun Galatasaray ile anlaştığını açıkladı...

Ara transfer döneminde kadrosuna Colin Kazım Richards ve Juan Emmanuel Culio'yu katan Galatasaray 3.transferine çok yakın. Frankfurter Neue Presse'e açıklamalarda bulunan Eintracht Frankfurt'un 19'luk gurbetçi futbolcusu Cenk Tosun Galatasaray ile anlaştığını resmen açıkladı.

Cenk Tosun "Galatasaray ile anlaştım. Yüzde 90 diyebilirim..." ifadelerini kullandı. Sarı-kırmızılı kulübün Galatasaray ile 3.5 yıllık sözleşme imzalamasının beklendiği belirtilirken Frankfurt'ta kalması durumunda sezon sonu bedelsiz bir şekilde başka bir takıma transfer olma ihtimali olan Tosun için Galatasaray'ın Alman ekibine 500 bin avro önereceği konuşuluyor.

Hucümda tüm bölgelerde görev yapabilen 1.83 boyundaki yetenekli ismin sözleşmesi Frankfurt ile 2012 yılında bitiyor. Buna karşın bu sözleşmede yer alan "2010/2011 sezonunda 10 Bundesliga karşılaşmasında görev almazsa, serbest kalır" özel maddesi sebebiyle Cenk Tosun Haziran ayında boşa çıkabilecek durumda...

Genç oyuncu Galatasaray'ın eski teknik direktörlerinden Michael Skibbe'nin çalıştırdığı Frankfurt formasını ise şu ana kadar sadece bir kez sırtına geçirdi. Öte yandan Cenk Tosun Kasım 2010'da ilk kez Almanya U21 Milli Takımı formasını giydi.

Cenk'ten vazgeçtik mi yoksa sene sonu bedelsiz mi gelecek? İyi oyuncu , patlama yapmadan alırsak isabet olur....

ben sevindim alınmamasına skibbe iyi oyuncu olsa oynatırdı skibbe gibi gençleri oynatmayı seven adam göya sizin deyiminizle müthiş bir forveti oynatmıcak yapmayın yaptığı açıklamalarda satılsında para kazanalım diyeydi iyki almadılar tunay torun falan bu adama bin basar

Üst Alt