Cesare Prandelli - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kimse bu volkan kılıc böyle bi acıklama yapmıs

Volkan Kılıç:"Prandelli'nin alacakları hakkında çıkan haberler doğruyu yansıtmıyor. Prandelli'nin alacakları yapılandırıldı ve daha önce ödendi.Ardından imaj hakkı ve menajerinin alacakları için tekrar dava açtı. Bunun için 500 bin € daha ödedi. Şu an açılmış bir dava yok."

üşenmedim ilk 4 sayfa yorumları okudum sadece eray öztürk temkinli konuşmuş oyununu görmek lazım demiş haricindeki herkes övüp durmuş. şimdi ise herifin arkasından bir kamyon küfür sayılıyor toplasan van'dan edirne'ye yol olur :)

Bu adamın zaten GS ı uefa da şike davalarından uzak tutulmak için ( Ve aynı zamanda da sportif başarıların önünü kesmek amacıyla ) dayatılarak gönderildiği fikrini hiçbir zaman aklımdan eksik etmedim..
Kilitlenen konuya yapamadığım ilaveyi buradan yapıyım bari.

İLAVE: Ergen FM cilerin bilgisayar başında bile yapamayacakları nice absürtlükleri; insanlarla dalga geçer gibi alenen ve gözlere sokarcasına yaptığı günleri unutmadık. Elbet cesaret aldığı biyerler de vardı muhakkak.
Bir an evvel kovulup keyfine bakmak derdinde olma ihtimali de pek zayıf değil gibi...

TD anlaşmalrına başarı kriterleri koyulmalı taraftarıyım..
Belli zamanlarda belli puanları/başarıları alamayanalara yol vermek bedelsiz olmalı.
Karşılık olarak da standartın üzerine çıkarsa ilave üstün başarı primi vadedilmeli.......

Tazminat konusundan bagımsız yazmak istiyorum..

Bu adam bizden sonra gittiği takımlardan da kovuldu.. Kovul, tazminat al, ne guzel hayat..

Adam hasbelkader Italya Milli Takımını calıştırdı.. (Onu o yere getirenlerin aklına sasayım) Hala onun kaymagını yiyor..

bu sene supercupi alacagiz eze eze fark bekliyorum

zuurt kupasini

ligi 82 puan ile champ

ve uefa kupasi ile kapatacagiz

sezona iyi baslayacagiz sonra biraz bocalayacagiz

ondan sonra tam gaz kupalara

prandelli tam bir efsane olacak bu kulüpte

öyle böyle degil

birlikte cok gulup agliyacagiz

adama resmen tapacagiz

millet bize gipta ile bakacak

bu mesajimi unutmayin ;)

Unutmadık reis! :asd:

üşenmedim ilk 4 sayfa yorumları okudum sadece eray öztürk temkinli konuşmuş oyununu görmek lazım demiş haricindeki herkes övüp durmuş. şimdi ise herifin arkasından bir kamyon küfür sayılıyor toplasan van'dan edirne'ye yol olur :)
Hep diyorum bu forumda çok iyi olacak denilen adam asla iyi çıkmıyor çok kötü bu ne biçim denilen adam da kesin taraftarın sevgilisi oluyor.

bu sene supercupi alacagiz eze eze fark bekliyorum

zuurt kupasini

ligi 82 puan ile champ

ve uefa kupasi ile kapatacagiz

sezona iyi baslayacagiz sonra biraz bocalayacagiz

ondan sonra tam gaz kupalara

prandelli tam bir efsane olacak bu kulüpte

öyle böyle degil

birlikte cok gulup agliyacagiz

adama resmen tapacagiz

millet bize gipta ile bakacak

bu mesajimi unutmayin ;)

Mason bir 100 euro ateşle de yolumuzu bulalım.

Üst Alt