CEV Cup Final 1.Maç | Galatasaray 3-1 Yamamay Busto Arsizio | Maç Sonucu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CEV Cup Final 1.Maç | Galatasaray 3-1 Yamamay Busto Arsizio | Maç Sonucu

Cevap: CEV Cup Final 1.Maç | Galatasaray 3-1 Yamamay Busto Arsizio | Maç Sonucu

---

Cehaletimi bağışlayın ama ben kuralları pek bilmiyorum..

Şimdi biz hangi şartlarda şampiyon oluyoruz. 2.maç nasıl olacak. Kurallar ne olacak...

( Gerçi bunu eski amatör lig voleybolcusu olarak benim söylemem benim bile tuhafıma gitti . Ama kurallar yıllardır çok değişti o yüzden :( )

---

Şimdi biz hangi şartlarda şampiyon oluyoruz. 2.maç nasıl olacak. Kurallar ne olacak...

( Gerçi bunu eski amatör lig voleybolcusu olarak benim söylemem benim bile tuhafıma gitti . Ama kurallar yıllardır çok değişti o yüzden :( )

Abi yukarida yazdim bakarsan.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

---

2. maçı kazanırsak şampiyon oluyoruz. Onlar kazanırsa Altın set oynanacak. Bu Altın set 15'de bitiyor. Bu Altın seti alan kazanıyor.

off be aga bu son top olayi butun branslara sicradi ya. neyse kazandik tomomay midir nedir 2. mac cok heyecanli olacak.

tomo momo daki hatunlarda acaip guzel lan:happynew:

---

Ok... Çok tşk ederim

Yanlış anlamadıysam;

1.maçın galibi 2.maçı da kazanırsa Şampiyon...

1.maçın galibi 2.maçı kaybederse set sayısına bakılmadan altın sete gidiliyor...

Altın seti kazanan şampiyon...

Abi yukarida yazdim bakarsan.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

kupayı alırsak avrupa süper kupasıda oynuyacakmıyız fenerle :D

Bence 2.maçı alıp şampiyon olacağız.Altın sete kalmayacak iş.

Taktik bilgim sifirdir bu konuda ama bunlari deli gibi yorsak ve 3-0´dan sonra tam enerjiyle paramparca etsek olmaz mi? :D

Sedat Doğan yaşıyormuş, maç sonu röpörtaj veriyordu.

Abdurrahim Albayrak bir ara adamı boğuyordu sanırım heyecandan. :D

Bu adamla maç seyredilmez. :D

Calderon bloğa takılmazsa karşı tarafın şansı az. Ama şu manşet ve bloklar her maçta zorluyor takımı.

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim şu şubeye bir sponsor bulamayanlar utansın.Aslan payı teknik heyet ve kızların,yöneticiler hiç pay çıkarmasın kendine.

birde bizim beyaz formalı kızlar bi iş yapmadı. dogru duzgun top karsılayamıyorlar,onlarda iyi olsa uçarızz

burhan felekten daha yeni gezerek geldim. zor mac oldu. cok manşet hatası yaptık. rakip ilk set haric fazla hata yapmadı. ordaki mac baya zor olcak. bu arada abdurahim albayraga cok güldüm. adam kalp krizi filan gecirecek sandım. yanındakini fena hırpalıyor:D

Voleybolda'da Super Cup maçları oluyor mu ? Oluyorsa Fenerbahçe ile Super Cup finali oynarız

Üst Alt