Cev Cup Final 2.Maç | Yamamay Busto 3-1 Galatasaray - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cev Cup Final 2.Maç | Yamamay Busto 3-1 Galatasaray

Cevap: Cev Cup Final 2.Maç | Yamamay Busto 3-1 Galatasaray

Çok üzüldüm ya. Bu kadarını beklemiyordum. Her ne olursa olsun, bu kupayı kazanacağımıza o kadar inanmıştım ki.. :(

Canlari sagolsun kizlarin. Tesekuurler Galatasaray,kupa olsa cok iyi olacakti fakat..

Diyecek bir iki seyim var,

1. Top karsilayamiyoruz,kesinlikle karsi taraf haketmedi. Ilk mac 25 sayi hatadan kazandilar bu da 1 set yapiyor,bu macta ise o rakam 40a dayandi.

2. Calderon iyisiin guzelsin hossunda,bu nasil bi oyundur be kizim. Kac tane ayni sekilde blok yedi. Fileye takildi. Cok farkli sekilde auta atti kac kez. Oyuna kusmese bu kadar kolay vermezdik maci. Bir blok yiyor set basinda,o sette bi daha calderon yok.

Saglik olsun. Tum foruma iyi geceler. Yarin sinav var , dualarinizi eksik etmeyin :)

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Tüm sınava giren renktaşların Allah yardımcısı olsun. Olmazsa da üzülmemek gerek dünyanın sonu değil.

taraftarda hala salonda helal olsun arenadaki maclar galipken bile seyirci 85 de terketmeye baslıyor

seneyede heralde bu kupada oynayacağız doğru düzgün yerli,yabancı transferle açık ara alırız bu kupayı

Aklım Abdulrahim Albayrak ta

şu an inşallah iyidir zira kendini çok hırpaladı basket maçında

aynısı olmaz inşallah

Kaybetmek elbette sporda olan birşey ama çok kötü oynadık. Finalin ikinci ayağını oynarken daha iyi olabilirdik. Neyse yapacak birşey yok. Bitti gitti artık.

Yorumcular başladı duygusal gereksizliklere.Kulüp olarak branşının en önemli maçına çıkıyorsun fakat bu kadar konsantrasyondan eksik bu kadar rakibin yaptıklarını anlamaktan eksik oynadıkları için sonuna kadar eleştiririm.Adam senin bütün silahlarını ilk maçtan sonra okumuş ve çözmüş.Peki sorarım sen ne yaptın diye ? Ezeli rakibinin başkanı içeride kulübün voleybol branşının eski sponsoru futbol federasyonu başkanı oluyor ve adamlar kendilerine yeni sponsor bulup Avrupa'nın en büyük kupasını getiriyor sen takımın eksiklerini bildiğin halde ne yapıyorsun peki ? İnanmıyorsun takımına ve takım seni utandırarak Avrupa'da finale çıkıp adam gibi pasör çaprazı adam gibi liberosu olmadığı için hücumda sadece Calderon'un eline baktığı için bir pasörle bütün maçı oynadığın koskoca maçta 1,5 setlik voleybol oynayıp kupayı kaybediyor.Hadi yine duygusallaşalım finale çıkmak bile bir başarı ama :).

Bende çıldırıyorum arkadaş.Şu eziklerin,hani şu amatör branşları öğrettiğimiz eziklerin yöneticileri her türlü maddi manevi hırsını gösterip en büyük olma savaşında biz hala yok planlama yok yavaş yavaş..Ulan altı üstü valeyboldan bahsediyoruz.Sende Galatasaraysın ulan.Fenerden alamıyorsan diğer güçlü sponsor takımlarından al en iyi yerlileri.Türk telekom gibi bir sponsor var neden birleşmiyorsun.Ulan hadi bunları yapamıyorsun bari kaliteli yabancılarla doldur şu takımı.

Ünal Aysal bugün konuşma yapıyor.Bayan valeybolda istediğimiz başarıyı yakaladık diyor.Türkiyede ilk 4 e girmek mi başarı Ünal Aysal.Hadi diyelim yeni yapılandık,o zaman önümüzde sene hedefimiz şampiyonluk ve ne gerekiyorsa yapılacak ,kaliteli kadro kurulacak desene.Onuda demiyor.Bana o hırsı,o güveni vermiyor.Ondan sonra taraftar destek versin.İşte eziklerle en büyük farkımız bu.Onları yöneticileri hırslı ve daha çok istiyor.En iyi,en kaliteli yabancıları getrimeye çalışıyorlar.Bu her branşta geçerli.

Bende çıldırıyorum arkadaş.Şu eziklerin,hani şu amatör branşları öğrettiğimiz eziklerin yöneticileri her türlü maddi manevi hırsını gösterip en büyük olma savaşında biz hala yok planlama yok yavaş yavaş..Ulan altı üstü valeyboldan bahsediyoruz.Sende Galatasaraysın ulan.Fenerden alamıyorsan diğer güçlü sponsor takımlarından al en iyi yerlileri.Türk telekom gibi bir sponsor var neden birleşmiyorsun.Ulan hadi bunları yapamıyorsun bari kaliteli yabancılarla doldur şu takımı.

Ünal Aysal bugün konuşma yapıyor.Bayan valeybolda istediğimiz başarıyı yakaladık diyor.Türkiyede ilk 4 e girmek mi başarı Ünal Aysal.Hadi diyelim yeni yapılandık,o zaman önümüzde sene hedefimiz şampiyonluk ve ne gerekiyorsa yapılacak ,kaliteli kadro kurulacak desene.Onuda demiyor.Bana o hırsı,o güveni vermiyor.Ondan sonra taraftar destek versin.İşte eziklerle en büyük farkımız bu.Onları yöneticileri hırslı ve daha çok istiyor.En iyi,en kaliteli yabancıları getrimeye çalışıyorlar.Bu her branşta geçerli.

Bugünde gelebilirdi, bu maça gelmeyecekte hangi maça gelecek ?

Sponsor+taraftar desteği olmadan oyuncular ve teknik ekip büyük iş yaptı,açıkçası bu sene bu takımın sadece 1 maçına gidebilmiş biri olarak hesap sorma hakkını kendimde görmüyorum sadece yaşattıkları heyecan için teşekkür ederim.

İyi yönetilmeyen voleybol şubesi,oyuncularında büyük katkısıyla belkide hayal ettiğinden daha öte yerlere geldi,bir bakıma da sezonunda kapanış maçıydı,ligde gidebileceğimiz yer belli nasıl olsa.Umarım seneye hedefler daha yukarı odaklanır ve bu hedeflere gidebilecek kişilerle çalışılır.

Arkadaşlar sponsor falan diyoruz ama kupadaki en iyi bütçeli takım da bizdik yani.Bu takımı ezip geçmemiz lazımdı nşa da.

ünal aysal ın daha ilk yılı bu adam amatör şubelere gerekli sponsor ve yatırımı yapacaktır ben güveniyorum başkana şimdi gerekli hataları falan görüyordur insanlar hata yapa yapa doğruya ulaşır zaten türk telekom la falan ciddi sponsor görüşmeleri var, ali sabancı da voleybol şubesine sponsor olsa keşke

final oynamak güzel ancak bana göre başarı değil. Ancak sponsorsuz ve pek taraftar desteği olmadan buralara gelmek de iyi bir sonuç. Fakat kupa alamadıktan sonra başarı yoktur bana göre,GS için başarı kupa olmalıdır,final değil.

Calderon'dan başka skorerimiz yok-bu maç pek iyi değildi ancak sezon genelinde durum böyleydi- Liberolarımız zayıf. Seneye önemli takviyeler şart. Sanırım Neriman'ı aldık. Neslihan transferi yattı ve Polen transfer edilebilir Türk olarak. Lo Bianco ve Calderon dışındaki yabancılar da çok üst düzey değil bence. Her şeye rağmen teşekkürler GALATASARAY:)

Üst Alt