Cev Cup Final 2.Maç | Yamamay Busto 3-1 Galatasaray - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cev Cup Final 2.Maç | Yamamay Busto 3-1 Galatasaray

Cevap: Cev Cup Final 2.Maç | Yamamay Busto 3-1 Galatasaray

Canları sağolsun kızlarımızın seneye alırız inşallah teşekkürler GALATASARAY :)

bukadar manşet özürlünün toplandıgı liberolarının leş oldugu takımın final oynaması cok büyük başarıdır.her topta bir takım manşetten bir haber olurmu adamlar yüzde 71 le servis karşılamışlar yani rakibini zorlamamışsın. calderon manşetler iyi olsa cok iyi hücum eder orası gercek ama defansı cok kötü. hele bir liberomuz varki akıllara zarar funda adında biri. toplara kaleci gibi ucuyor kadın. kimse ögretmemişki topun altına girilecigini. neyse yinede bu heyecanı yaşattıgınız icin teşekkürler kızlar. bianco icin üzüldüm. kendi ülkesinde kupa alacaktı. karşı takım yenilmeyecek takım degil ama basit hata fazla yapmıyorlar.

Şu rakip havlukova mıdır hayvankovamıdır nedir

Tek başina aldı maçı...:(

FB, Eczacıbaşı ve Vakıfbank'ı geçmemiz imkansız. Bakın zor demiyorum imkansız. Yıllardır böyle sürüyor.

Sadece 1 maç...

Yarı-final tek maç üzerinden oynanacak, rakibin en ufak hatası bizim en ufak kendimizi aşmamız finali getirir. Zor ama imkansız değil.

Gruptan 2. çıkarız, büyük ihtimal Eczacı ile eşleşiriz. Neslihan'ı durdurursak finali Fb ile oynarız. Bakın zor ama imkansız değil, o salon dolsun hiçbir şey imkansız olmaz.

Tam izleyemedim maçı ama ilk maçtan çok çok farklı bir görüntü vardı hem bizde hem rakipte. Altın sete çok kötü başlayınca mağlubiyet kaçınılmaz oldu. Birkaç yıl bu çizgiyi devam ettirirsek erkek basketbol gibi 1.kupada da iyi yerlere geliriz.

Sadece 1 maç...

Yarı-final tek maç üzerinden oynanacak, rakibin en ufak hatası bizim en ufak kendimizi aşmamız finali getirir. Zor ama imkansız değil.

Gruptan 2. çıkarız, büyük ihtimal Eczacı ile eşleşiriz. Neslihan'ı durdurursak finali Fb ile oynarız. Bakın zor ama imkansız değil, o salon dolsun hiçbir şey imkansız olmaz.

bu takımın bu manşet sorunuyla şu takımları bırak yenmesini rakip olamaz. gecen macta eczacıbaşında neslihan sakat sakat oynadı öbürkü yabancı oyuncuları sakattı genede yendiler bizi. arada baya kalite farkı var. zaten iyi türk oyuncumuzda yok gibi birşey.

cev cup finall maclarında kupayı kazanamadık ama bana deryayı kazandırdı resmeen derya hayranı oldum

bu takımın bu manşet sorunuyla şu takımları bırak yenmesini rakip olamaz. gecen macta eczacıbaşında neslihan sakat sakat oynadı öbürkü yabancı oyuncuları sakattı genede yendiler bizi. arada baya kalite farkı var. zaten iyi türk oyuncumuzda yok gibi birşey.

Bu yüzden uzun seride şansımız yok, farkındayım.

Tek maç olması bizim için avantaj, sadece 1 maç iyi manşet alabilirlerse final oynarız.

Üst Alt