Ceyhun Yıldızoğlu | Eski Koç - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ceyhun Yıldızoğlu | Eski Koç

Cevap: Ceyhun Yıldızoğlu | Koç

Barış Göktaş'ın her söylediğine katılıyorum..Arkadaş elinden gelse suikast yapacak hocaya adam lazım olursa her türlü yardımı yaparım..

Bugünkü haline üzüldüm,ilk geldiği zamanı hatırlıyorum da keşke böyle olmasaydı.:(

Kimse istifa diye yazmamis.:) Degisiklik zamani çoktan gelmisti,umarim bir karar verilir.Hejkova var yine yaziyorum kadini diye diye getirecegim insallah,Cem Hoca var ama kendisine gel kurtar diyecek yüzümüz yok.:)

Bir de su var is Ceyhun Hoca'nin gitmesiyle kapanmamali bütün subede çalisan herkes görevden alinmali.Ozge Hanim,Murat Bey,çok sevmeme ragmen Müge Hanim yine ismini hatirlayamadigim benchte oturan abla.Takim Nike forma isterken onlara alay eden abimiz.Yani gidiyorsa herkes gitsin,sene basindan beri yapilan isler akil alir gibi degil.

saol ceyhun hoca bize şu yaptıklarını azize yıldırım yapmazdı helal olsun. takıma nasıl elfreni olunur bunu ögrettin bize.

Bir de su var is Ceyhun Hoca'nin gitmesiyle kapanmamali bütün subede çalisan herkes görevden alinmali.Ozge Hanim,Murat Bey,çok sevmeme ragmen Müge Hanim yine ismini hatirlayamadigim benchte oturan abla.Takim Nike forma isterken onlara alay eden abimiz.Yani gidiyorsa herkes gitsin,sene basindan beri yapilan isler akil alir gibi degil.

Aynen 1,5 senedir Ceyhun Yıldızoğlu ile olmayacağını göremeyenler de gitsin senin dediklerin de. Bu takıma sıfırdan bir ayar şart, geçen seneki futbol takımından Hosley, Tolliver'lı erkek basket takımından bile daha ruhsuz takım. Takım da ne motivasyon var ne hırs, oyuncuları tanımasam kendileri böyle diyeceğim ama yok.

Mete bu arada Sylvia > Tina kabul mü? :D

Degil :) Tina 5 oynasa Sylvia kadar katki yapar bakiniz Casares maçinin ilk yarisi.4 oynuyor,sutu yok üstune set cizemiyoruz,Sylvia sahadayken pasif kalmasi normal.

hücum opsiyonu daha iyi fowlese göre ama defansı bu kız yapamıyor. her mac görüyorum ne yazıkki. euroligde fowles kadroya girmesi lazım. cünkü defansımız lacka.

Hücum yaptıramıyor takıma. Herkes başına buyruk oynuyor. Bireysel çabalarla oluşan pozisyonlar. Pozisyon bulamayınca zorlama şutlar. Bunun için takımın başında koç olmasına da gerek yok zaten.

Euroligde Fowles kadroya grmeli diyorsunuz ya, biliyor musunuz büyük koç Ceyhun'un 4 değişiklik hakkımızdan 3'ünü kullandığını? Tek değişiklik hakkımız kaldı onda da Sulciute'yi kadroya alacağız. Yani Fowles Euroleague'de oynayamayacak. Defot git Ceyhun hoca, lütfen!

zaten antrenörlüğü beş kuruş etmez, bu da yetmez gibi paralar nasıl çarçur edilir onu çok güzel gösteriyor sağolsun ceyhun hoca.

Üst Alt