Çeyrek Final | Arjantin 0-4 Almanya | 3 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çeyrek Final | Arjantin 0-4 Almanya | 3 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Çeyrek Final | Arjantin - Almanya | 3 Temmuz | 17.00 | TRT 1

Bu turu Arjantin´in geçeceğini düşünenler Maradona ve Messi aşıklarıdır sadece . Takım olma , keyif verme , disiplin ,istikrar , kondisyon bütün konularda Almanya çok daha ağır basıyor . Arjantin´in berbat defansından bahsetmiyorum bile Arjantin´in tek artısı hücumdaki yıldızları sayesinde yaratıcılık Arjantin´i destekleyenler kusura bakmasın ama bu maçın favorisi net Almanya´dır .

maradona ve messi gibi öz be öz arjantinlilerin olduğu arjantin ile dünya karması diyebileceğimiz almanya nın maçı.her şeye rağmen arjantin alır bu maçı.

kupayı aldıktan sonra maradona reis ile buenos aires sokaklarında berbaber koşacağız.:D

Burada sadece Messi'yi konuşuyor olmamız, Arjantin'in ne kadar büyük bir takım olduğunun göstergesidir. Zira, Real Madrid'in gol kralı Higuian, City'in forveti Tevez'i konuşmuyor olmamızda şaşırtıcı. CL kupası şampiyonu İnter'in forveti Milito, en geç yetenekli forvet Agüero'yu saymıyorum bile. Ee siz neye dayanarak Alman'ya yı favori gösteriyorsunuz? :)

-------------Tevez--------Higuain---------------

--------------------Messi-------------------------

----Di Maria--------------------M.Rodriguez----

-----------------Mascherano--------------------

--Heinze--Burdisso--Demichelis--Otamendi--

-------------------Romero-----------------------

bu kadroyla Arjantin fark yer demedi demeyin

almanya kazanir cünkü almanya daha iyi oynuyor daha cok keyif veriyor

Ben Arjantin'in en zayıf halkasını kalecisi görüyorum.

unbenanntiu.jpg

Ilk 11'ler.​

Dün 100 tl gitti bugün bastım 100 tl bakalım ne olacak.İşallah maçı o uğursuz spikerle yorumcu bozuntusu dili kopasıca ömer olmaz onlar yüzünde kaybettim onların köytünee..........

off tuttum bu lafi; cok guzel soylemis gercekten Leo Beenhakker..

futbol oyunu matematik degildir.. futbolda 2+2, cok az zaman 4'e esittir.. bu genellikle 3'tur yada 5'tir bazende 0'dir.. :)

Üst Alt