ceza almış üyeler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arkadaşlar konusu değil biliyorum lakin hit topic olduğu için buraya yazayım dedim kusura bakmayın @Fatih Çelik adlı kullanıcı uzun süredir süresiz olarak ban yemiş. Nedenini nereden, nasıl öğrenebiliriz? Foruma tekrar girebilmesi için, cezasının sonlandırılması için ne yapması gerekir, ya da bir süresi mi var? Kendisi bana cepten sordu, ben de buraya yazayım dedim belki bilen biri cevaplar. Teşekkür ederim.

Süresiz banlanmıstır ne yazık ki..

Son düzenleme:
herkes ceza almış yahu

hayırdır inşallah

Fazla zıplamayın demiştik bazı arkadaşlara.

Dinlemediler..

Dinletiriz...

10126.jpg

En son birkac gun once digiturk konusunda mesajlari okumadan iptv hakkinda bir yazi paylaşıp cikmistim. Bir baktım ki ayni dakikada 1 gunlugune uzaklaştırma aldim. Biraz dokundu acikcasi.

Meger benden biraz once adminimiz şu dizeleri paylaşmış: bundan sonra iptv hakkinda yazan uzaklastirilacaktir.

Fişimizi cektiler. Forum yönetimi hard takılıyor. Ama boyle buyuk bir platform icinde de gerekli bir durum

En son birkac gun once digiturk konusunda mesajlari okumadan iptv hakkinda bir yazi paylaşıp cikmistim. Bir baktım ki ayni dakikada 1 gunlugune uzaklaştırma aldim. Biraz dokundu acikcasi.

Meger benden biraz once adminimiz şu dizeleri paylaşmış: bundan sonra iptv hakkinda yazan uzaklastirilacaktir.

Fişimizi cektiler. Forum yönetimi hard takılıyor. Ama boyle buyuk bir platform icinde de gerekli bir durum
100 avro karşılığında müsaade tanırım

fatih ışık ardı ardına fake hesaplar açarak yuvasına geri dönmek derdin de 😪

hakan delikanlı kadar ceza alan başka üye var mı merak ediyorum. forum hayatının yarısını cezalı geçirmiştir :asd:

super mod. murhan bile ceza almış 😧

@Berke Deniz kuş şüphesi ile karantinaya alınmış :ubulut:

forum tarihinde çıplak fotoğraf atıyor diye ceza almış başka üye var mıdır acaba ? @Yiğit Karagöz 🤦‍♂️

@Alan Carvalho | Konum Çin
herifi yine alamamışsız.

fuat mı bu işsiz ?
kiremittin the çatı adayı
çatı için kiremittin
kiremittin çatıadayoğlu
çatı adayı kiremittin
kiremittin ata bindi

@acili lahmacun

Yasaklamanın nedeni: Spam. (Bu hata yapıldı ise lütfen yöneticiyle iletişime geçin.)

Berke Deniz kuş muymuş? Zamanında özelden küfür ederek iyi yapmışım.

Üst Alt