ÇF | Galler 3-1 Belçika | M.S | 1 Temmuz - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇF | Galler 3-1 Belçika | M.S | 1 Temmuz

Semih Kaya hakkında da aynı objektifliği bekliyoruz Hayri. Bu herif en azından arada iyi oynuyor.

tapatalk

az evvelki msjımı semih 5 yıldır bizde olduğundan objektif olamadığım gibi algılamış olabilirsin
bu sebeple revize edeceğim
semih kötü olduğunda kötü diyorum çok şükür, o konuda sıkıntım yok
semihin ilelebet kötüymüş gibi lanse edilmesi ve hiçbir zaman iyi olamayacakmış gibi saçma bir fikir oluşmasına karşıyım
hani ujfalusi sayesinde iyi gözüküyodu vs vs ya, yanında alderweireld varken sçan denayeri de görüyoruz şu anda
5 yıl lafından kastım, denayer 5 yıl bizde kalsa koray günter ayarında bi herif olarak son bulur, zira kulübümüzde birkaç seneden fazla kalıp da gerilemeyen 25 yaş altı topçu yok 110 yıllık tarihimizde. ardayı da hatırlıyoruz neticesinde
bunu ifade etmek istedim sana ve semih konusunda objektiflik bekleyen hayali dostlarına
asıl senden objektiflik bekliyorum, türkiye maçında semih böyle oynasa ne yazardın şimdi ne yazıyorsun gibisinden

Belcika elenirse Fantasy kadroma cok kotu yansiyacak. Hele bi de ustune Almanya elenirse birakirim heral.

HAZARD GOL AT ITOGLU

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

az evvelki msjımı semih 5 yıldır bizde olduğundan objektif olamadığım gibi algılamış olabilirsin
bu sebeple revize edeceğim
semih kötü olduğunda kötü diyorum çok şükür, o konuda sıkıntım yok
semihin ilelebet kötüymüş gibi lanse edilmesi ve hiçbir zaman iyi olamayacakmış gibi saçma bir fikir oluşmasına karşıyım
hani ujfalusi sayesinde iyi gözüküyodu vs vs ya, yanında alderweireld varken sçan denayeri de görüyoruz şu anda
5 yıl lafından kastım, denayer 5 yıl bizde kalsa koray günter ayarında bi herif olarak son bulur, zira kulübümüzde birkaç seneden fazla kalıp da gerilemeyen 25 yaş altı topçu yok 110 yıllık tarihimizde. ardayı da hatırlıyoruz neticesinde
bunu ifade etmek istedim sana ve semih konusunda objektiflik bekleyen hayali dostlarına
asıl senden objektiflik bekliyorum, türkiye maçında semih böyle oynasa ne yazardın şimdi ne yazıyorsun gibisinden
Daha önce de belirttiğim gibi Semih konusunda objektif değilimdir belki. Adem'in, Semih'in en leş maçından sonra bile iyi oynadı diye savunmasından dolayı bayağı itici geliyor Semih bana.

tapatalk

Net Meunier hatasi. Oyle calim yiyen ve kale onunu bosaltan adam bi forumdakilerin cogunun 7-8 milyon da olsun alalim dedigi adam.
Olabilir...öyle çalım yemesi yinede kötü futbolcu anlamına gemez...öyle olsa o zaman Boateng Futbolu bırakmak zorunda olması lazımdı Messiden yediği çalımdan sonra....

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Üst Alt