Chelsea Arda'nın Peşinde - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea Arda'nın Peşinde

Cevap: Chelsea Arda'nın Peşinde

Gitmesinden yanayım ama Arda'da giderse yerli kalitemiz daha çok düşecek.Zaten yerler altında.Arda'nın gitmesi halinde Mehmet Ekici,Gökhan İnler,Hamit,Tunay,İlkay,Volkan,Sercan,Sezer Öztürk,Selçuk,Onur yerlilerden en az 5ini almalıyız.

Gökhan İnler zaten sadece Arda´nın satış parasıyla neredeyse eşit olur.Belkide fazla.

gazetelerin bazıları kalou,drogba ve bosingwa nın bizim gündemimizde oldugunu idda ediyorlar.arda karşılıgı neden olmasın diyorum

gazetelerin bazıları kalou,drogba ve bosingwa nın bizim gündemimizde oldugunu idda ediyorlar.arda karşılıgı neden olmasın diyorum

Üçüne birden bi Arda?İmkanı yok, Kalou ile başa baş verseler ben ona bile razıyım.Hem Arda'dan daha yetenekli birini kadroda görmüş olurum, hemde bir Türk futbolcusunu en iyi kulüplerde görürüm.

Gökhan İnler zaten sadece Arda´nın satış parasıyla neredeyse eşit olur.Belkide fazla.

Ben Arda'dan gelecek para ile alalım demedim Okan.Öyle veya böyle bu yerli oyuncularından en az 5 tanesini almalıyız.İskeleti bir şekilde oluşturmalıyız ki sonumuz Kızılyıldız,N.Forest gibi olmasın.He bunlara bi kaç oyuncu daha dahil edebiliriz.Serdar Kesimal,Serdar Taşçı,H.Ali Kaldırım.Tuzlu olacak ama yapacak birşey yok.

Chelsea de çok akıllı gerçekten. Arda'yı alacaklar, karşılığında da Kalou ve Benayoun gibi adamlar verecekler. NBA'de en son böyle bir takası Lakers yapmıştı. Bir sürü adam yollayıp, Pau Gasol'u almışlardı. Sonuçlarını da gördük. Lakers'ın kazandığı gibi, Chelsea de kazanır.

Malouda öküzü ve overrated'ın kralı Kalou Chelski'de oynuyorsa Arda da oynar. bu transferin gerçekleşmesi için tek yol Hiddink. Abramovic Hiddink'e tapıyor adeta. Hiddink bu çocuğu kesin alın derse Abramovic de alır. Para sorunu mu var sanki. Oynar mı premier lig'de oynayamaz mı o zaman görürüz.

Bence Arsenal düşsün Arda'nın peşine, bu Nasri ile işleri zor, Arshavin varken Nasri mi oynar, bilemiyorum yani

Üst Alt